باخت خانگی خیبر خرم‌آباد مقابل هوادار تهران

خرم‌آباد - ایرنا - تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد روز دوشنبه در هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور در مقابل هوادار تهران با یک گل شکست خورد.

به گزارش ایرنا دیدار خیبر خرم‌آباد و هوادار تهران از ساعت ۱۴ در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شد که در پایان این رقابت هوادار با تک گل دقیقه ۲۳ امیرحسین فشنگچی به پیروزی رسید.

تیم خیبر خرم آباد با محمد ضیایی، محمودیگانه بیرانوند، جوادنصیر، مصطفی علیخانی، امیرحسین غلامی، یزدان کاکاوندی، حمداله ابدام، احمدنصیری، بهرام احمدی، مهدی ممی زاده و عارف رستمی با هدایت عبداله ویسی به میدان رفت.

علی محسن زاده، سینا اسدبیگی، سپهر روزی طلب، امیرحسین فشنگچی، حمیدکاظمی، حجت اسلامی، حسین صادقی، مهدی عبدی، جهانبخش ذبیح طاهر، امیرمحمد پناهی و صائب محبی با هدایت رضا عنایتی ترکیب تیم هوادار تهران را تشکیل دادند.

باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد نیز برای دیدار امروز به یاد مهرداد میناوند طرح موزاییکی را روی سکوها اجرا کرد و بازیکنان این تیم با پیراهن های مشکی به میدان رفتند.

خیبر خرم‌آباد از ۱۱ بازی ابتدای فصل، سه برد، ۲ باخت، ۶ تساوی، ۱۳ گل زده و هشت گل خورده دارد و تا پیش از بازی امروز با ۱۵ امتیاز در رده یازدهم جدول ۱۸ تیمی لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور قرار داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها