دومین کنگره مجمع زنان اصلاح‌طلب جمعه برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- دومین کنگره سراسری مجمع زنان اصلاح‌طلب روز جمعه ۱۷ بهمن برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، نودمین جلسه شورای مرکزی و پیش کنگره حزب مجمع زنان اصلاح با حضور اکثریت اعضای شورای مرکزی به صورت مجازی برگزار شد.

در این جلسه که در آستانه ولادت باسعادت حضرت زهرا سلام الله علیها، هفته زن و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر برگزار شد، زهرا شجاعی دبیرکل مجمع زنان اصلاح‌طلب ضمن تبریک این ایام فرخنده، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب، امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب را گرامی داشت.

پاسداست و اهتمام مستمر همگان در جهت زنده نگهداشتن شعارها و آرمان‌های اصیل انقلاب از جمله استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت و اتکای همیشگی به قدرت و جایگاه مردم و شهروندان به عنوان ولی‌نعمتان و صاحبان اصلی و اصیل انقلاب که مهمترین سرمایه‌های کشور عزیزمان هستند مورد تاکید قرار گرفته شد.

در این جلسه که در قالب پیش کنگره ملی حزب و با حضور نمایندگان استانی برگزار شد، و با توجه به اینکه این برنامه اولین کنگره حزب به‌شکل مجازی است، آخرین فرایندهای ضروری، اقدامات لازم، آمادگی و هماهنگی مورد نظر جهت برگزاری هر چه بهتر کنگره بویژه از نظر ظرفیت‌های نرم‌افزاری و مجازی مورد سنجش و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه اعضای شورای مرکزی و نمایندگان استانی با حضور مجازی در پلت فرم طراحی شده در فرایندهای مورد نظر بصورت آزمایشی مشارکت کرده و اصلاحات نهایی را مورد توجه قرار دادند.

برهمین اساس، مجمع زنان اصلاح‌طلب از سال ۸۵ فعالیت خود را بصورت غیررسمی آغاز کرده است و دومین کنگره خود را با پیام رییس دولت اصلاحات روز جمعه ۱۷ بهمن برگزار خواهد کرد.

همچنین با توجه به شیوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، دومین کنگره سراسری مجمع زنان اصلاح‌طلب، به‌شکل مجازی در پلت فرم طراحی شده و با حضور اعضای استانی حزب برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار سیاست