دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای مردم بازگو شود

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با اشاره تلاش‌های دشمن برای سیاه نمایی و نادیده گرفتن پیشرفت‌ها و دستاوردهای نظام و انقلاب،گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید برای مردم بازگو و تبیین شود.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی روز دوشنبه در برنامه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی که در شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: آرمان‌های پیامبران و امامان بر پیروزی حق، حمایت از مستضعفان و شکست باطل استوار شده است و امام خمینی(ره) نیز انقلاب را بر اساس این آرمان‌ها پایه‌ریزی کرد.

وی تصریح کرد: دشمنان تلاش می‌کنند تا پرونده درخشان انقلاب اسلامی را مخدوش نشان دهند در حالی که براساس آمار و ارقام مشاهده می‌کنیم پس از انقلاب اسلامی رشد عظیم و چشم‌گیری در تمام عرصه‌های خدمت‌رسانی به ثبت رسیده است.

آیت الله عابدینی با اشاره به اینکه یکی از رسالت‌های امروز ما بیان حقایق پیشرفت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی است، ادامه داد: پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را باید به خوبی به جامعه منتقل کنیم چراکه پرونده انقلاب در خدمت به مردم درخشان است و این وقایع را باید عمیق‌تر تبیین کنیم.

امام جمعه قزوین با تأکید بر اینکه عدالت پروری یکی از آرمان‌های مهم انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: اینکه برخی‌ها دچار انحراف می‌شوند و به مردم و انقلاب خیانت می‌کنند را نباید به پای انقلاب نوشت و باید با تقویت عدالت‌پروری در جامعه در مقابل انحرافات ایستادگی کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها