۱۳ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84207180
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکل برق شهرک صنعتی عباس آباد رفع می‌شود

تهران-ایرنا- معاون اقتصادی استاندار تهران تامین برق مورد نیاز واحدهای تولیدی شهرک صنعتی عباس آباد پاکدشت را از مهمترین دغدغه‌های تولیدکنندگان دانست و گفت: مشکل برق این شهرک رفع می‌شود.

به گزارش ایرنا از استانداری تهران، حشمت اله عسگری روز دوشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرک صنعتی عباس آباد گفت: با توجه به واگذاری ظرفیت ۳۵۰ مگاواتی به تولید کنندگان شهرک صنعتی و ظرفیت ۱۴۰ مگاواتی موجود شرکت برق منطقه ای با ایجاد پست جدید این ظرفیت را تا تابستان سال آتی تامین می کند.

 وی با اشاره به قطعی های اخیر برق درسطح استان  گفت: از کارهای مهم صورت گرفته مدیریت قطعی برق در استان تهران بود که با برنامه ریزی صورت گرفته حداقل قطعی برق در ساعات پایانی تولید اتفاق افتاد و به دنبال کمترین آسیب به تولیدکنندگان و صنعتگران بودیم.

معاون اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی تکیه بر توانمندیهای علمی و فناوری داخلی است گفت: اقتصاد بهره گیری از تمام ظرفیت هایی است که کشور را در برابر جنگ اقتصادی دشمن واکسینه خواهد کرد و این مهم در طی سالهای اخیر و بویژه در سال جاری که  توسط مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده با همت جهادی مدیران مورد توجه قرار گرفته است.

عسگری گفت: از مهمترین پروژه های اجرا شده در سالجاری انتقال آب از سد ماملو به شهرک صنعتی عباس آباد بود که باعث تثبیت اشتغال ۳۰ هزار نفر و زمینه ایجاد اشتغال ۷۰ هزار نفر را بوجود آورده است که این پروژه به عنوان بزرگترین پروژه تامین آب صنعت کشور از دغدغه اصلی تولید کنندگان بود که در طول سالجاری با پیشرفت ۸۰درصدی به بهره برداری رسید.

در ادامه جلسه مسایل و مشکلات ۲۴ واحد از صنعتگران مستقر در شهرک صنعتی عباس آباد که عمدتا شامل  استقرار گمرک، تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات، تامین برق، مشکل مالیات و مسایل بانکی بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دستورات لازم جهت حل مشکلات به دستگاههای اجرایی ذیربط صادر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها