تعدادی پروژه عمرانی با ۷۵ میلیارد ریال اعتبار در کنگاور افتتاح شد

کرمانشاه- ایرنا- همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر، تعدادی پروژه عمرانی در بخش‌های مخابراتی، برق رسانی و زیرساخت‌های شهری با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال در شهرستان کنگاور افتتاح شد.

فرماندار کنگاور روز دوشنبه در حاشیه آیین افتتاح این پروژه های عمرانی به خبرنگار ایرنا گفت: ۱۰ طرح مخابراتی در کنگاور که شامل احداث سه سایت جدید BTS، توسعه پورت‌های ADSL روستایی، اجرای فیبرنوری و تعویض آنتن و جمع آوری استراکچر می باشد به بهره برداری رسید.
فرزاد الماسی افزود: برای اجرای این طرح ها در مجموع ۲۷ میلیارد ریال هزینه شده است.

بهره برداری از طرح های عمرانی شهرداری گودین
وی در ادامه به برخی از طرح های افتتاحی عمرانی شهرداری گودین اشاره کرد و افزود: این طرح ها با ۲۸ میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.
الماسی گفت: آسفالت معابر به مساحت هشت هزار متر مربع، موزاییک فرش معابر به متراژ پنج هزار و ۸۰۰ متر مربع، تهیه طرح هادی شهر گودین، ساخت دیوار سنگی مرحله دوم بوستان کوهستان و خرید یک دستگاه نیسان و تجهیزات از جمله طرح های شهرداری گودین است.

بهره برداری از پروژه های شرکت توزیع برق در شهر گودین
فرماندار کنگاور در خاتمه از اصلاح  و بهینه شبکه برق رسانی شهر گودین خبر داد و افزود: طرح‌های شرکت توزیع برق در شهر گودین با اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی انجام شده است.
او ادامه داد: تبدیل سیم به کابل خودنگهدار شبکه فشار ضعیف هوایی به متراژ ۱۱ کیلومتر، رفع حریم خطرناک شبکه برق از ساختمان‌های مسکونی به تعداد ۱۵۰ نقطه و نصب روشنایی معابر به تعداد ۵۰ دستگاه از جمله طرح های مذکور در حوزه برق شهر گودین بوده است.

شهر تازه تاسیس گودین در ۲۰ کیلومتری شرق کنگاور قرار دارد.
شهرستان کنگاور با جمعیتی بالغ بر ۸۰ هزار نفر در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها