مشکل مالکان تعاونی امیرالمؤمنین پاکدشت در کمترین زمان بررسی شود

تهران- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به مشکلات اعضای شرکت تعاونی امیرالمؤمنین پاکدشت گفت: مسائل مربوط به این شرکت تعاونی تا نوروز امسال پیگیری و به دبیرخانه ماده ۳۳ جهاد کشاورزی ارسال می‌شود.

خلیل محبت‌خواه روز سه‌شنبه در جلسه مشترک با مسوولان پاکدشت که در محل شهرداری این شهر برگزار شد با اشاره به مشکل زارعان و مالکان شرکت تعاونی امیرالمؤمنین این شهرستان اظهار داشت: با توجه به اظهارات فرماندار شهرستان در خصوص درخواست مالکان و زارعان تعاونی امیرالمؤمنین، رسیدگی به این امر در دستور کار ویژه اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا پایان امسال، موارد مطروحه پیگیری شده و معاونت املاک و حقوقی اداره کل موارد مرتبط با تفسیر عکس هوایی شهرک امیرالمونین(ع) را سریعا آماده و پرونده را تحویل دبیرخانه ماده ۳۳  اداره کل جهاد کشاورزی دهد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با تاکید بر تهیه طرح‌های جامع و تفصیلی مطابق خواسته‌ها و نیازهای شهر گفت: معاونت شهرسازی و معماری اداره کل هرچه سریعتر برای رفع مغایرت‌ها و پیگیری موضوع اقدام کرده و شهرداری پاکدشت نیز  سریعا نقشه پایه را ارسال کند تا مشاور در کمترین زمان نسبت به بازنگری طرح انجام کند.

محبت‌خواه تصریح کرد: ۶۳ خانه موجود در محله هدف بازآفرینی شهری زینبیه پاکدشت وجود دارد که شهرداری پاکدشت لازم است هرچه سریعتر وضعیت را با ارائه طرح مشخص کند و معاونت مسکن و بازآفرینی دراین باره پیگیریهای لازم را داشته باشد.

وی با اشاره به طرح ایجاد مرکز صادرات گل و گیاه در پاکدشت اظهار داشت: در خصوص طرح ارائه شده مرکز صادرات گل وگیاه در محل کوره پز خانه ها نیز مدل نهایی طرح هرچه سریعتر به منظور طی مراحل قانونی به اداره کل راه و شهرسازی ارسال شود.

مدیرکل راه و شهرسازی افزود: سه طرح مهم باغ موزه، مجموعه ورزشی کوثر و مجموعه نمایشگاهی و صادراتی گل و گیاه علاوه بر نیاز به طرح توجیه فنی، شهرسازی و توجیه مدل اقتصادی باید فرآیندهای اجرا و رسیدگی را طی کند، در این صورت راه و شهرسازی استان تهران از طرح‌های مهم اقتصادی و ملی با تمام توان حمایت خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها