فرماندار داورزن: کم کاری مسوولان به انقلاب ضربه می‌زند

سبزوار- ایرنا- فرماندار داورزن با بیان اینکه انقلاب اسلامی بحران‌های دشواری را سپری کرده است گفت: مدیران و مسوولان باید با روحیه جهادی به مردم خدمت کنند چرا که کم کاری‌ ها به انقلاب ضربه می زند.

حسین اسداللهی روز دوشنبه با گرامیداشت دهه مبارک فجر در جمع مسوولان شهرستان داورزن افزود: همه باید قدردان انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی باشیم و نباید اجازه داد در اثر برخی کم‌کاری‌ها به اصل و اساس انقلاب آسیبی وارد شود.

وی با بیان اینکه پیروی از ولایت فقیه، وحدت و انسجام و حضور مردم در صحنه رمز پیروزی  انقلاب اسلامی بود ادامه داد: مادامی که بر این اصول پایبند باشیم تهدیدی متوجه انقلاب نخواهد شد.

فرماندار داورزن گفت: در شرایطی که دشمن از طریق جنگ رسانه ای و اقتصادی گسترده تلاش دارد نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد جلوه دهد باید دستاوردهای انقلاب اسلامی برای آحاد مردم به ویژه نسل جوان تشریح شود.

وی با اشاره به شیوع کرونا افزود: برنامه های گرامیداشت دهه فجر امسال با رویکرد مردمی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

اسداللهی با اشاره به شتاب توسعه اقتصادی داورزن ادامه داد: هم اینک در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی، ۳۰ طرح با سرمایه‌گذاری ۶۰ هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۵۱۷ نفر در این شهرستان در حال اجراست.

شهرستان ۲۱ هزار نفری داورزن با ۲ بخش، چهار دهستان و یک شهر در ۳۱۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها