۱۶ فیلم جشنواره فجر در آبادان و خرمشهر اکران می‌شوند

آبادان - ایرنا - سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان با اشاره به رونمایی از پوستر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در آبادان گفت: ۱۶ فیلم جشنواره فجر در آبادان و خرمشهر اکران می‌شوند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، محمد برکت روز دوشنبه اظهار داشت: با موافقت بخش سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اروند امکان اکران ۱۶ فیلم جشنواره بین المللی فجر در آبادان و خرمشهر فراهم شده است.

وی  زمان آغاز اکران فیلم های جشنواره بین المللی فجر در آبادان و خرمشهر را از ۱۵ بهمن ماه عنوان کرد و افزود: در آبادان ۲ سینمای مهر و آزادی و در خرمشهر سینمای نخل برای اکران این فیلم ها در نظر گرفته شده اند.

برکت گفت:علاقه مندان به تماشای فیلم های جشنواره فیلم فجر در آبادان و خرمشهر می توانند از سایت های فروش بلیت نسبت به تهیه بلیت فیلم دلخواه خود اقدام کنند.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبادان از علاقه مندان به فعالیت های فرهنگی و هنری خواست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برای مقابله با کرونا زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری را در منطقه آزاد اروند فراهم کنند.

ظرفیت مجموعه سالن‌های ۲ سینمایی آبادان یکهزار و ۵۰۰ صندلی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها