طرح ملی کمند در دانشگاه امیرکبیر برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) در دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از دانشگاه امیرکبیر، جواد طباطبایی افزود: طرح ملی کمند با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می شود.

وی ادامه داد: طرح ملی کمند (رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر) برای نخستین بار در ۱۰ دانشگاه منتخب کشور از جمله دانشگاه صنعتی امیر کبیر به عنوان دانشگاه منتخب استان تهران برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر عنوان کرد: مهلت ثبت نام و ارسال طرح به این رویداد ۱۱ بهمن ماه تا ۱۲ اسفندماه است.

طباطبایی اظهار داشت: نتایج داوری طرح ها ۶ اسفندماه اعلام می شود و مراسم اختتامیه این رویداد نیز ۲۰ اسفندماه هم زمان با مبعث حضرت رسول(ص) برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: محورهای این رویداد شامل صنایع دستی، گرافیک، پوشاک، دوخت، طراحی پارچه و لباس، تولیدات غذایی و خوراکی، تکنولوژی و مهندسی و محیط زیست است.

مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: این رویداد با هدف آشنایی دانشجویان با مفاهیم کار، مهارت آموزی و کارآفرینی، ایجاد ارتباط میان دانشجویان و شرکت‌های دانش بنیان و نیز ایجاد فضای با نشاط در میان دانشجویان و نیز توانمندسازی دختران دانشجو و حمایت از ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه آنها برگزار می شود.

طباطبایی عنوان کرد: دانشجویان دختر استان تهران می‌توانند برای شرکت در این طرح با مراجعه به وب سایت رویداد به نشانی farhangi.aut.ac.ir و یا با شماره تماس ۶۴۵۴۵۰۲۶-۰۲۱ دبیرخانه ارسال طرح ها، نسبت به اطلاع از شرایط و ارسال طرح ها و ایده های خود اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش