۱۳ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۵۲
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 84206889
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس کمیته: کرونا حریف اسپورت کیک بوسینگ کرمان نشد

کرمان - ایرنا - رییس کمیته اسپورت کیک بوکسینگ استان کرمان با اشاره به تاثیر معضل پاندمی کرونا در سال ۹۹ و کاهش فعالیت های این کمیته گفت: در این راستا راهکارهایی اتخاذ شد که کرونا حریف ما نباشد و همچنان از سبک‌های برتر رزمی استان باشیم.

احسان سعید نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سال گذشته رتبه نخست کشور را با توجه به فعالیت های انجام شده کسب کردیم و امیدواریم این مهم امسال هم محقق شود.

وی اظهار داشت: از فعالیت های مهم این سبک می‌توان به مسابقات قهرمانی استان آقایان(سال ۹۶-سالن تلاش)، مسابقات قهرمانی استان بانوان کمربند طلایی جام وحدت(سال ۹۸) و برگزاری دوره حضوری ارتقای دان ، داوری و مربیگری با حضور کانچو نجفی در کرمان و با شرکت کنندگان از یزد خراسان جنوبی خراسان رضوی و کرمان(سال ۹۸) اشاره کرد.

سعیدنژاد گفت: همچنین دیگر اقدامات کمیته بزرگترین و باشکوه ترین مسابقه رزمی استانی با همکاری هیات رزمی استان جام حاج قاسم سلیمانی(سال ۹۸-سالن فجر)، مسابقات دوره ای شهرستان برای بانوان و آقایان(سال ۹۹)، شرکت در دوره کشوری آنلاین آزمون دان ،مربیگری و ارتقاء داوری و تدریس داوری احسان سعیدنژاد نماینده استان به عنوان مدرس داوری فدراسیون و برگزاری دوره های آزمون کمربند رنگی مطابق تقویم ارائه شده است.

وی بیان داشت: تعداد هنرجویان آقا و خانم فعال استان در این رشته بیش از ۳۰۰ نفر می‌باشد و همچنین تعداد ۲۳ مربی فعال و ۴۵ داور دوره دیده با مدرک فدراسیونی با این سبک در حال همکاری هستند.

رییس کمیته اسپورت کیک بوکسینگ استان کرمان با اشاره به سازمان جهانی international sport kickboxing association با نماد اختصاری iska که مقر اصلی آن در فلوریدای آمریکا می‌باشد افزود: سازمان iska متولی و برگزار کننده مسابقات کیک بوکسینگ در همه استایل ها در ۲ بخش آماتور و حرفه ای است. 

وی ادامه داد: نمایندگی و مسئولیت سازمان جهانی iska در ایران را کانچو علیرضا نجفی بر عهده دارد که این رشته مهیج و معتبر از سال ۹۶ با نمایندگی احسان سعیدنژاد در کرمان آغاز به فعالیت کرد.

سعیدنژاد همچنین طی حکمی از سوی علی ذوالعلی رییس هیات انجمن های ورزش های رزمی شهرستان کرمان با حفظ سمت به عنوان مسئول کمیته بازرسی این هیات منصوب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha