بیانیه گام دوم عظمت انقلاب را به جوانان و نوجوانان نشان داد

تهران- ایرنا- نماینده رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب عظمت انقلاب و جمهوری اسلامی ایران، ترسیم اهداف و آینده و راه رسیدن به آرمان ها را به جوانان و نوجوانان نشان می دهد.

محمدجواد حاج علی اکبری امروز دوشنبه در مراسم افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه های مدرسه انقلاب افزود: امسال نمایشگاه انقلاب به دلیل شیوع ویروس کرونا تغییر رویکرد از فضای فیزیکی به فضای مجازی داشت و برگزاری آن در فضای مجازی صورت گرفت.

وی ادامه داد: البته فضای مجازی هم اتفاق تازه و مبارکی است تا دانش آموزان با توجه به ظرفیت های موجود در این فضا، تولیدات و دستاوردهای خود ارائه کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش گفت: تعبیر قرآن درباره انقلاب نعمت الله است. در واقع این تعبیر یعنی روزهای خدایی ملت توسط آنها ساخته می شود که در کشور ما به واسطه انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است.

حاج علی اکبری ادامه داد: در انقلاب اسلامی رهبر و ملتی با خصوصیات بی نظیر به هم رسیدند، البته  هنوز هم جای کار دارد تا دستاوردهای این نعمت الهی به ویژه در انتقال به نسل جدید برسد.

وی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب اسلامی بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان هدیه ای بزرگ به نسل جوان ارائه کردند که کمک بسیاری به نسل جوان می کند. این بیانیه عظمت انقلاب، ترسیم اهداف و آینده و راه رسیدن به آرمان ها را به جوانان نشان می دهد.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان افزود: دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب متوجه شدند که مطالب خوانده شده در مدارس با محتوای بیانیه هماهنگی بسیاری داشته است.

حاج علی اکبری تاکید کرد: دانش آموزان باید با مشارکت و اتحاد فعالیت ها را پیش برند تا شکر نعمت انقلاب اسلامی، آزادی و عزت را به جا آوریم، باید از خداوند متعال در این راستا کمک بخواهیم.

به گزارش ایرنا، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به عنوان یکی از متولیان امر تعلیم و تربیت دانش آموزان به دلیل اهمیت فهم خوانش و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در بین دانش آموزان کشور، نهمین دوره جشنواره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب را بر اساس چارچوب محتوای بیانیه گام دوم برگزار می کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =