طرح غربالگری رایگان معلولان در کرج آغاز شد

کرج - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر کرج اعلام کرد که طرح غربالگری و توانبخشی رایگان معلولان به مناسبت دهه مبارک فجر و گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان آغاز شد.

سید فتح الله هاشم نژاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرکز توانبخشی جمعیت هلال احمر کرج در اجرای این طرح خدماتی مانند  مشاوره و ارزیابی توسط کارشناس گفتار درمانی و کاردرمانی نسبت به بهبود و اصلاح اختلالات گفتار و زبان نظیر اختلالات تلفظ، لکنت و تاخیر در رشد گفتار، نقایص ارتباطی اختلالات طیف اوتیسم و بیش فعالی و همچنین کمک به بهبود و شتاب بخشی در رفع مشکلات خواندن، نوشتن و یادگیری به معلولان ارائه می شود. 

وی اضافه کرد: همچنین  تمرین و تکرار فعالیت های ذهنی  و حرکتی، بررسی مشکلات شناختی ، حافظه و اختلالات حرکتی نظیر تاخیر حرکتی یا الگوهای نادرست حرکتی از دیگر خدمات رایگان به معلولان در طرح حمایتی  هلال احمر کرج است.

هاشم نژاد اظهار داشت: متقاضیان برای دریافت خدمات رایگان می توانند از طریق شماره تلفن  ۰۲۶۳۴۴۳۴۴۰۰ نسبت به نوبت دهی اقدام نمایند و یا به نشانی کرج  چهارراه طالقانی، خیابان شهید بهشتی غربی خیابان هلال احمر مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها