دهه فجر بیش از ۳۰۰ نفر در شهرستان عباس‌آباد مشغول به کار می‌شوند

نوشهر - ایرنا - فرماندار عباس‌آباد از اشتغال دست کم ۳۳۲ نفر با بهره‌برداری از ۱۸ طرح در ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبرداد.

عباس همپا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا میزان اعتبار هزینه شده برای افتتاح این طرح ها را افزون بر ۴۶ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: واحدهای تولیدی چوب فشرده خزر ، ویلو پروتئین پارس و شیک پوش آذین آریایی از جمله طرح هایی هستند که بیشترین سهم اشتغالزایی را در این شهرستان دارند.

وی افزود : از مجموع حجم سرمایه گذاری برای راه اندازی این واحدهای تولیدی ، حدود ۳۶ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان آن تسهیلات دولتی و بقیه آورده متقاضیان بوده است. 

فرماندار نوشهر گفت : از مجموع ۱۸ طرح آماده بهره برداری در این ایام ، حدود ۱۵ طرح آن عمرانی ، آموزشی  و صنعتی بوده که با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی تامین شده است.

همپا افزود : همچنین در این ایام عملیات اجرایی تعداد ۶  طرح با پیش بینی اعتبار حدود ۱۸ میلیارد تومان شامل مدرسه خیرساز ۹ کلاسه ، مرکز خدمات سلامت جامع سلامت ، ۳۲ واحد مسکن مدد جو ، ساختمان اتاق اصناف ، واحد تولیدی اکل سها جیسا و ساختمان دیهاری جیسا خضر آباد آغاز می شود.

شهرستان عباس اباد با ۵۰ هزار نفر جمعیت در غرب مازندران قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها