پلیس کهگیلویه و بویراحمد با اخلال گران نظم و امنیت برخورد می کند

یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس استان بر اساس وظایف قانونی با ناامن‌کنندگان و اخلالگران نظم و امنیت جامعه به شدت برخورد می کند.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سردار کیقباد مصطفایی روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: در پی مطالبات مردمی و  وظایف ذاتی پلیس، پنجمین طرح ارتقای امنیت اجتماعی از روز دوازدهم بهمن ماه با هماهنگی دستگاه قضائی و مشارکت دیگر سازمانهای مرتبط در شهر یاسوج آغاز شد.

وی افزود: در این طرح با هدف ارتقای امنیت اجتماعی با محوریت برخورد با حاملین سلاح های سرد و گرم غیرمجاز، توزیع کنندگان مواد مخدر و قرص های روانگردان، کافه ها و کافی شاپ های توزیع کننده قلیان و مشروبات الکلی، خودرو های پلاک مخدوش و فاقد پلاک و مخل نظم عمومی  برخورد قانونی صورت می گیرد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده در برخورد قضائی با هنجار شکنان در اجرای این طرح، عنوان کرد: مهم‌ترین هدف از اجرای این طرح، تأمین آسایش و آرامش عمومی و فردی شهروندان و ارتقای امنیت اجتماعی است.

 سردار مصطفایی با اشاره به تدوین جدول برنامه ریزی طرح، بر مشارکت هر چه بیشتر شهروندان و آحاد مختلف جامعه در اجرای این طرح تاکید کرد و گفت : تلفن ۱۱۰ در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت گزارش‌ها و اطلاعات مردم در خصوص هر گونه فعالیت مجرمانه است.

وی تصریح کرد : بر این اساس نیروی انتظامی در راستای وظایف ذاتی و قانونی خود،  با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی بشدت برخورد خواهد کرد.  

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: اراذل و اوباش از جمله افرادی هستند که امنیت را در تفرجگاه‌ها، فضاهای عمومی، خیابان‌ها و غیره به مخاطره می اندازند و از مردم سلب آرامش  می کنند.

 سردار مصطفایی تاکید کرد: همانطور که پیش از این اعلام کرده بودیم، پلیس برخورد سختی با این دسته از افراد خواهد کرد و اجازه نخواهد داد اوباشگران امنیت مردم و جامعه را خدشه دار کنند. 

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همکاری خوبی میان پلیس و دستگاه قضایی در اجرای این طرح وجود دارد، عنوان کرد: پلیس خود را خدمتگزار مردم دانسته و با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را بر هم زنند به پشتوانه قانون برخورد خواهد کرد .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha