توسعه طرح‌‎های محرومیت‌زدایی درحاجی‌آباد با ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار 

بندرعباس-ایرنا-فرماندارحاجی‌آباد گفت: توسعه طرح‌‎های محرومیت‌زدایی درکنار اعتبارات دولتی با ۶۰۰ میلیارد ریال با همکاری بنیاد مستضعفان در بخش احمدی این شهرستان در حال انجام است.

حمید جهانگیری عصر یکشنبه به مناسبت آغاز دهه فجر در نشستی با امام جمعه این حاجی‌آباد افزود: هم‌چنین ۱۲ طرح هادی و ۱۳ سد با همکاری بنیاد مستضعفان و تعدادی با اعتبارات دولتی در این شهرستان درحال احداث است.
وی ادامه داد: با همکاری این بنیاد تاکنون سه زمین چمن مصنوعی و ۱۵ زمین والیبال نیز ساخته شده است.
فرماندارحاجی‌آباد اضافه کرد: گازرسانی به روستاهای بخش احمدی و فارغان مصوب شده که باید پیگیری و هم‌چنین گازرسانی به روستاهای سرچاهان،شهدادی و گلخانه‌ها به زودی شروع می‌شود.
جهانگیری در خصوص طرح‌های دهه فجر نیز گفت: ۶۳ طرح در این دهه با اعتبار ۲ میلیارد و۷۰۰ میلیون ریال در بخش‌های حمل و نقل، عمران شهری و روستایی، کشاورزی و آبخیزداری، انرژی، بهداشت، صنعت و معدن، مخابرات، آموزش و ورزش افتتاح می‌شود. 
وی ابرازداشت: آبرسانی به روستاهای طاشکوییه، فارغان،شهدادی و تل قلعه در دهه فجر افتتاح می‌شود و طرح‌هایی نیز در بخش احمدی شروع شده که در آینده نزدیک به  بهره‌برداری خواهند رسید.
فرماندار حاجی‌آباد گفت: با افتتاح ۲٠ هکتار گلخانه جدید در دهه فجر نیز، پنج واحد صنایع بسته‌بندی به ظرفیت شهرستان اضافه می‌شود. 
جهانگیری اضافه کرد: کارخانه فرآوری سنگ آهن تنگ زاغ نیز تا قبل از سال جدید به صورت ویدیو کنفرانس با حضور رییس جمهوری‌ افتتاح خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد با شروع عملیات احداث کارخانه دولومیت در آینده نزدیک فرصت اشتغال و کارآفرینی برای جوانان این منطقه نیز فراهم شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =