٢۵ طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر در سلماس به بهره‌برداری رسید

ارومیه- ایرنا- همزمان با نخستین روز دهه مبارک فجر و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، ٢۶ طرح عمرانی و خدماتی با ١٩۶ میلیارد ریال هزینه در شهرستان‌ سلماس به بهره‌برداری رسید.

فرماندار سلماس در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: این طرح ها شامل ٢ عملیات اجرایی گازرسانی به مناطق روستایی بخش کوهسار شامل روستاهای علی بلاغی، آغ برزه، خورخورا، سنجی، هبلران و قزل کند بود که به صورت همزمان در روستای علی بلاغی افتتاح شد. 

علی اکبر عسگری ادامه داد: برای اجرای عملیات گازرسانی به این تعداد روستا ۹۸ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. 

وی ادامه داد: همچنین ۲۳ پروژه مخابراتی نیز به صورت همزمان در مرکز مخابراتی این شهرستان با ۸۰ میلیارد ریال هزینه به همین مناسبت به بهره‌برداری رسید.

فرماندار سلماس بیان کرد: امروز همچنین دور برگردان سه راهی تمر در محور سلماس - ارومیه نیز با هزینه ای بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال افتتاح شد. 

به گزارش ایرنا با پیروزی انقلاب اسلامی، توجه به عرصه‌های سازندگی و پیشرفت، شتاب بیشتری به خود گرفته و در همین راستا بهبود زیرساخت‌های شهری و مدیریت منابع اقتصادی و انسانی برای نوسازی و توسعه شهرها در اولویت کارهای دولت‌های پس از انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

شهرستان سلماس نیز از این تلاش‌ها و اقدامات بی دریغ مسوولان کشوری و استانی در جهت توسعه و بالندگی بهره مند شده و امسال نیز همچون سال‌های گذشته، در دهه فجر شاهد افتتاح و بهره برداری از طرح های عمرانی و خدماتی زیادی در این شهرستان هستیم.

سلماس با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری شمال آذربایجان‌غربی واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha