باقری با عذرخواهی به استقلال برگشت

تهران- ایرنا- «فرشید باقری» که از سوی محمود فکری در اختیار باشگاه استقلال گذاشته شده بود پس از عذرخواهی مجوز حضور در تمرینات آبی‌پوشان را پیدا کرد.

به گزارش ایرنا، در تمرین فردای شهرآورد بزرگ پایتخت که با تساوی دو بر دو به پایان رسید نفراتی که در این مسابقه بازی کرده بودند در ریکاوری شرکت کرده و بعد محل تمرین را ترک کردند. باقری که از اتفاقات پیش آمده در بازی با پرسپولیس به شدت ناراحت بود از مربیان تیمش درخواست می‌کند تا به همراه نفرات بازی کرده تمرین سبک را انجام دهد.

وقتی این خبر به گوش محمود فکری می‌رسد با تحکم خاصی می‌گوید باقری حق انجام این کار را ندارد و باید تا پایان تمرین همراه نفرات ذخیره شرکت کند. باقری بدون توجه به درخواست مربیان بعد از ۳۰ دقیقه محل تمرین را ترک می‌کند. محمود فکری سرمربی آبی‌پوشان قید این بازیکن را زده و به پرویز مظلومی گفته است که این بازیکن را در اختیار باشگاه قرار دهد زیرا به وجود بازیکن بی‌انضباط احتیاجی ندارد.

باقری که در این مدت در تمرینات استقلال حق حضور نداشت از مربیان و مدیران استقلال عذرخواهی کرد تا جواز حضور در تمرینات آبی‌پوشان را دریافت کند.

با اعلام مدیریت باشگاه استقلال و موافقت سرمربی این تیم، فرشید باقری هافبک میانی آبی‌پوشان پایتخت مجوز حضور در تمرینات را کسب کرد و از فردا (دوشنبه) در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر توافق فرشید باقری با باشگاه پرسپولیس شنیده شد که این موضوع از سوی این بازیکن تکذیب شد.

البته به نظر می‌رسد فرشید باقری جایی در تفکرات محمود فکری نداشته باشد و باید هفته‌ها نیمکن نشینی را تحمل کند.

ماجرای اختلاف فرشید باقری و باشگاه استقلال به هفته‌های ابتدایی لیگ برتر بر می‌گردد، این بازیکن که در ترکیب ثابت آبی‌پوشان به میدان می‌رفت نتوانست کیفیت فنی لازم را به نمایش بگذارد و با انتقادات فنی روبرو شد.

باقری که از اتفاقات و انتقادات مطرح شده ناراضی به نظر می‌رسید از مربیان باشگاه استقلال درخواست کرد اجازه خروج وی را صادر کنند تا بتواند برای ادامه بازیگری تیم دیگری را انتخاب کند.

محمود فکری در آن برهه زمانی با این درخواست باقری مخالفت و اعلام کرد او به تمام بازیکنانش تا پایان لیگ احتیاج دارد و اجازه نخواهد داد وی جدا شود.

باقری که بازگشت دوباره به تمرینات استقلال داشت بدون روحیه و انگیزه کافی چند باری مورد بازخواست کادر فنی تیمش قرار گرفت تا در بازی با آلومینیوم اراک فرصت حضور در میدان را پیدا کرد و نتوانست عملکرد خوبی را در زمین به اجرا بگذارد. باقری که در این بازی تعویض شده بود به تصمیم مربیانش اعتراض کرد تا خشم محمود فکری را برانگیزد.

فکری که این بازیکن را در شهرآورد بر روی نیمکت ذخیره‌ها نشاند از او استفاده نکرد تا موجبات اعتراض باقری را فراهم کند

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =