امام جمعه میامی : تقویت روحیه انقلابی ضروری است

شاهرود - ایرنا - امام جمعه میامی گفت: تقویت روحیه انقلابی بین اقشار مختلف مردم و مسئولان برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ضروری است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین قربانعلی صفایی‌پور روز یکشنبه در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در هنرستان کوثر میامی، افزود : انقلاب اسلامی ایران با قدرت راه خود را برای رسیدن به آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه وحدت و ایستادگی مردم رمز پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می رود ، اظهار داشت : پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی (ره) و جانفشانی مردم موجب سردرگمی دشمنان شد.

امام جمعه میامی ادامه داد: دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به نسل جوان و نوجوان منتقل شود.

صفایی‌پور تصریح کرد: مردم ایران با برافراشتن یک پرچم در درب منزل اوج وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی نشان می‌دهند.

امام جمعه میامی گفت: ملت بزرگ ایران با پیروی از ولایت فقیه نقشه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه امید آفرینی در کشور ضرورت دارد، افزود : مسئولان کشور برای حل مشکلات معیشتی مردم و فشارهای اقتصادی تلاش کنند.

صفایی پور اظهار داشت : دشمنان نظام جمهوری اسلامی تلاش دارند تا با انواع ترفندها بین مردم تفرقه و اختلاف ایجاد کنند که در این وضعیت باید به شدت مراقب بود.

امام جمعه میامی گفت: دشمنان همواره به دنبال تحریف و فراموشی آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند .

وی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی  برای اطلاع رسانی خدمات نظام است، افزود :  همه باید تلاش کنند تا دستاوردهای نظام برای نسل جوان و نوجوان بازگویی شود .

در نخستین روز از دهه گرامیداشت  فجر انقلاب ،  زنگ انقلاب در مدارس میامی نواخته شد و رژه خودرویی بسیجیان هم در سطح شهر میامی برگزار گردید . 

شهرستان میامی با جمعیتی حدود ۴۰ هزار تن در شرق استان سمنان قرار دارد. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =