۱۲ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۲۴
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 84205278
۰ نفر

برچسب‌ها

زنگ انقلاب در مدارس گلستان نواخته شد

گرگان - ایرنا - همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر، زنگ انقلاب اسلامی به شکل نمادین در مدارس گلستان نواخته شد.

آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب در استان گلستان با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در دبیرستان نمونه امام علی (ع) گرگان برگزار شد.

در این مراسم یاد و خاطره امام خمینی(ره) بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهدای دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس گرامی داشته شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان در این مراسم دهه فجر را فرصتی برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های انقلاب اسلامی به نسل جدید دانست و گفت: باید شناسایی اهداف انقلاب با طراحی برنامه‌ها و روش‌های جدید و کارآمد در دستور کار همه نهادها و دستگاه‌ها قرار بگیرد.

احسان گوهری‌راد اظهار داشت: در دوران پیروزی انقلاب، دانش آموزان و فرهنگیان نقش مهم و موثری ایفا کردند و نسل جوان امروز نیز باید با درک اهداف و آرمان های انقلاب از آنها پاسداری و حفاظت کند.

وی به برنامه های آموزش و پرورش گلستان در دهه فجر اشاره کرد و گفت: خـاطره گویی از دوران پیروزی انقلاب اسـلامی با روایت‌گری مبارزان انقلاب در بستر فضای مجازی و شبکه شاد، برگزاری هفته سـرود و نمایش از جمله این برنامه ها است.

گلستان در دوران اوج گیری انقلاب ۴۶ شهید  تقدیم کرده است.

۱۲ بهمن سالروز ورود تاریخی امام راحل به میهن اسلامی و آغاز دهه مبارک فجر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =