۶ والیبالیست از ارومیه به اردوی تیم والیبال نوجوانان دعوت شدند

ارومیه- ایرنا- رییس هیات والیبال ارومیه گفت: ۶ والیبالیست از این شهر به سه اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان دعوت شدند.

پیمان رضایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: "سینا قنبرزاده"، شایان سپهری‌زاد" و "مبین شیری" از شهرداری ارومیه و "امیرمحمد حیدری‌زاد"، "متین محمدزاده" و "حمیدرضا خلیلی" از تیم آذرباتری به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت شده‌اند.

وی اضافه کرد: اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان از ۱۳ بهمن در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز می‌شود که برای این اردو، مسعود آرمات سرمربی تیم، ۷۵ بازیکن را در سه گروه به این اردو دعوت کرده است.

رییس هیات والیبال ارومیه ادامه داد: با توجه به شیوه‌نامه‌های بهداشتی اردو در سه گروه ۲۵ نفره برگزار می شود که اردوی نخست از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۳ بهمن تا ۱۵ بهمن‌ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز خواهدشد و اردوی دوم از ۱۶ تا ۱۹ بهمن و اردوی سوم از ۲۰ تا ۲۳ بهمن‌ماه پیگیری می‌شود.

رضایی گفت: مرحله اول اردوی استعدادیابی نوجوانان نیز از روز جمعه در ارومیه با حضور رییس دپارتمان آموزش و استعدادیابی فدراسیون والیبال آغاز شده است.

تیم ملی نوجوانان خود را برای رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان که طی روزهای ۲ تا ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ به میزبانی تهران برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha