۱۲۰ عنوان برنامه با محوریت بسیج بوکان در دهه فجر اجرا می‌شود

مهاباد- ایرنا- فرمانده سپاه بوکان با اشاره به برگزاری ۱۲۰ عنوان برنامه متنوع فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در دهه فجر امسال در این شهرستان گفت: این برنامه ها در پایگاه‌ها و رده‌های سپاه ناحیه‌های این شهرستان اجرا می‌شود.

سرهنگ پاسدار حسین جمشیدی روز یکشنبه در گفت و گو با حبرنگار ایرنا، اظهار داشت: اجرای مسابقات ورزشی، کرسی آزاد اندیشی در فضای مجازی، نشست روشنگری، جشن میلاد کوثر ویژه برنامه روز زن و مادر و در بخش خدمات‌رسانی در قالب طرح شهید سلیمانی به صورت نمایش کاروان‌های موتوری و خودرویی از جمله مهمترین برنامه هاست.

وی اضافه کرد: عمده برنامه های امسال حول ویروس کرونا و اعزام تیم های پرشکی به نقاط مختلف شهرستان و اجرای طرح یاسر با محتوای امداد و خدمات پزشکی توسط بسیج جامع پزشکی به مناطق محروم خواهد بود.

فرمانده سپاه بوکان از حضور سردار "رمضان شریف" سخنگوی سپاه پاسداران در یکی از ایام دهه فجر در بوکان خبر داد و اظهار کرد: این سردار رشید اسلام در یکی از ایام دهه فجر برای مردم بوکان سخنرانی خواهد داشت.

سرهنگ جمشیدی از افتتاح مسکن مددجویی و سالن چند منظوره ورزشی در شهر سیمینه نیز خبر داد و بیان کرد: در این ایام طرح آبرسانی به روستایی "قالوی شیخان" از توابع بخش مرکزی بوکان کلنگ زنی و میز خدمت توسط سپاه در مناطق روستایی نیز برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: رویکرد محوری برنامه های امسال در ایام بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب، بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در بیش از چهار دهه گذشته برای آحاد مردم و بسیجیان است.

وی اضافه کرد: "انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار" به عنوان شعار محوری دهه فجر انقلاب اسلامی امسال تعیین شده است.

برنامه های دهه فجر از امروز آغاز شده و تا پایان هفته آینده ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha