نیکوکار دزفولی هشت زندانی را آزاد کرد

دزفول- ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان دزفول گفت: یک نیکوکار دزفولی با کمک مالی خود موفق به آزادی هشت زندانی جرائم غیرعمد شد.

ابوالحسن صادقی پور شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نیکوکار دزفولی که خواست نامش فاش نشود در اقدامی خداپسندانه اقدام به اهدای یک میلیارد ریال برای آزادی زندانیان کرد.
وی ادامه داد: هشت نفر از زندانیان دزفول به علت جرائم غیرعمد در مجموع پنج میلیارد ریال بدهی کالی داشتند که با رایزنی و پیگیری‌های انجام شده موفق شدیم با پرداخت یک میلیارد ریال کمک این نیکوکار، رضایت شاکیان را گرفته و آنها را آزاد کنیم.
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان دزفول از این اقدام خیرخواهانه این نیکوکار قدردانی کرد و خواستار ورود خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شد.

وی افزود: نیکوکاران دزفول در ۶ ماه نخست امسال، با پرداخت سه میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال، ۱۴ زندانی جرائم غیرعمد را آزاد کردند. 
صادقی پور بیان کرد: انجمن حمایت از زندانیان دزفول پنج حوزه قضایی دزفول، شوش، اندیمشک، الوار گرمسیری و شاوور را زیرپوشش دارد که در طول سال جاری کمک‌های زیادی در زمینه‌های مختلف به زندانیان و خانواده آنها کرده است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

سرخط اخبار استان‌ها