۱۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۹
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 84204760
۰ نفر

برچسب‌ها

دهه فجر ۴۳ طرح در پاکدشت افتتاح می‌شود

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: ۴۳ طرح مهم صنعی، کشاورزی و عمرانی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در مناطق مختلف پاکدشت افتتاح می‌شود.

مهدی یوسفی جمارانی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با آغاز چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی مردم به رهبری امام راحل، ۴۳ طرح مهم صنعتی، کشاورزی و عمرانی با اعتباری بالغ بر هزار و ۷۰۰  میلیارد تومان در مناطق مختلف پاکدشت افتتاح می‌شود.

وی اظهار داشت: این طرح‌ها در بخش‌های توسعه روستایی، عمرانی، فرهنگی، ورزشی، بهداشتی، مدیریت بحران، کشاورزی و صنعتی است که از این تعداد، ۱۱ طرح مربوط به حوزه کشاورزی و ۱۰ طرح مربوط به حوزه صنعت است.

فرماندار پاکدشت افزود: از مجموع هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده برای اجرای این طرح‌ها، هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی سرمایه‌گذاری شده و مابقی از اعتبارات دولتی هزینه شده است.

جمارانی با اشاره به نقش مهم بخش خصوصی در توسعه کشور گفت: با افزایش میزان مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح‌های مختلف، شاهد اجرای ۱۰ طرح مهم و بزرگ صنعتی در شهرستان پاکدشت خواهیم بود که این طرح‌ها در افزایش میزان تولید و کاهش نرخ بیکاری سهم به سزایی ایفا می‌کند.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها