ادامه فرمانروایی بایرن در بوندسلیگا با پیروزی مقابل هافن‌هایم

تهران- ایرنا- تیم بایرن مونیخ با کسب پیروزی پرگل و درخشان برابر هافن‌هایم به حکمرانی بی چون و چرا خود در بوندسلیگای آلمان ادامه داد.

به گزارش ایرنا؛ شاگردان «هانس دیتر فیلک» شنبه شب در ورزشگاه خانگی خود «آلیانس آرنا» میزبان شاگردان «سباستین هوینس» بوده و او تیمش را در دیداری  زیبا و پر گل با نتیجه ۴ بر یک شکست دادند و جایگاه خود را در جدول رده‌بندی این رقابت ها را مستحکم‌تر از قبل کردند.

«جرمی بواتنگ» در دقیقه ۳۲، «توماس مولر» در دقیقه ۴۳، «روبرت لواندوفسکی» در دقیقه ۵۷ و «سرژ گنابری» در دقیقه ۶۳ گل‌های بایرن مونیخ را درون دروازه هافن هایم جای دادند و پیروزی تیمشان را رقم زدند.

این درحالی است که «آندره کراماریچ» در دقیقه ۴۴ تنها گل حریف را به ثمر رساند.

بایرن مونیخ با کسب هر سه امتیاز این دیدار ۴۵ امتیازی شده و صدر جدول را محکم‌تر از قبل نزد خود نگه داشت. هافن هایم نیز بدون کسب امتیاز از این دیدار با ۲۲ امتیاز اندوخته خود در رده یازدهم جدول این رقابت ها ماند.

پس از آنکه «بنجامین کورتس» سوت آغاز این دیدار را به صدا درآورد، بازیکنان بایرن مونیخ حملات خود را بر روی دروازه حریف شروع کردند. اما برخلاف جریان بازی و دردقیقه ۶ این مهاجم هافن هایم بود که با «مانوئل نویر» سنگربان ملی پوش باوارایی‌ها در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه آرام او را نویر با عکس العمل به موقع خود دفع کرد و مانع از گلزنی او شد.

بازیکنان بایرن در ادامه تسلط خود بر بازی را بر بازیکنان هافن هایم تحمیل کرده و بارها با حملات مکرر خود از جناحین و عمق خط دفاعی به  دروازه حریف نزدیک شدند. در یکی از این حملات، «توماس مولر» در دقیقه ۲۵ در محوطه جریمه صاحب توپ شد و ضربه فنی او پس از برخورد با تیرک افقی با بد شانسی گل نشد.

 این درحالی است «جاشوا کمیچ» و «رابرت لواندوفسکی» دیگر مهاجان بایرن هم نتوانستند توپ برگشتی را درون دروازه حریف جای دهند و فرصت سوزی کردند.

در دقیقه ۳۰ شوت زیبای «سرژ گنابری» را دروازه‌بان هافن هایم دفع کرد و مانع از باز شدن دروازه‌اش شد.

در دقیقه ۳۱ بازیکنان بایرن مونیخ صاحب یک ضربه کرنر شده و از این ضربه به  گل نیز رسیدند. این گل را «جرمی بواتنگ» با ضربه سر محکم و دقیق خود به ثمر رساند و تیمش را پیش انداخت.

در دقیقه ۳۶ دروازه‌بان هافن هایم شوت سنگین کیمیچ که از پشت محوطه جریمه نواخته شد را به زیبایی به خارج از زمین فرستاد و او را ناکام گذاشت.

در دقیقه ۴۳  و به دنبال یک ضد حمله تند و سریع، هافبک‌های بایرن توپ را در پشت مدافعان میانی هافن هایم به «لواندوفسکی» سپردند او نیز خیلی زود خود را به محوطه جریمه رساند و با ضربه‌ای که به سرتوپ زد مدافعان حریف را از جریان بازی خارج و آن را به «مولر» رساند و دیگر مهاجم باوارایی‌ها با شوتی زیبا دروازه حریف را باز کرد.

اما در دقیقه ۴۴ بازیکنان هافن هایم یکی از گل‌های خورده  را با طراحی یک ضد حمله جبران کردند این گل را «آندره کراماریچ» به ثمر رساند او توپ ارسالی از سمت راست را با شوت زیبای خود درون دروازه نویر جای داد و اختلاف را به یک گل کاهش داد.

نخستین حمله خطرناک در نیمه دوم به بازیکنان هافن هایم تعلق داشت و آنان یک بار دیگر همانند فرصتی که در دقیقه ۴۴ بدست آوردند در موقعیت گلزنی قرار گرفتند اما این بار ضربه آنان با اندکی اختلاف از بالای دروازه نویر به بیرون رفت.

درحالیکه بازیکنان ۲ تیم برای به ثمر رساندن گل در تلاش بودند و بازی از سوی هر ۲ تیم به صورت متعادل در جریان بود در دقیقه ۵۷ بازیکنان بایرن با حرکت سریع «کینزلی کومان» یک ضد حمله جدید را بر روی دروازه حریف طراحی کردند.

این بازیکن در این دقیقه خود را از سمت راست به محوطه جریمه هافن هایم رساند و توپ ارسالی او پس از آنکه دروازه‌بان و مدافعان حریف در دفع آن دچار اشتباه شدند نصیب «لواندوفسکی» شد، او نیز با ضربه بغل پای آرام خود دروازه حریف را گشود.

در دقیقه  ۶۳  بایرن مونیخ به گل دیگری رسید این گل را «سرژ گنابری» که با عبور از مدافعان میانی هافن هایم در درون محوطه جریمه با دروازه‌بان در موقعیت تک به تک قرار گرفته بود به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۹ «لروی سانه» که فیلک او را به عنوان بازیکن جانشین به زمین فرستاده بود گلزنی کرد اما این گل بازبینی و با کمک VAR کمک داور ویدیویی مردود اعلام شد.

در دقایق باقی مانده این دیدار بازیکنان بایرن باوجود حملات متعدد خود نتوانستند گل‌های دیگری را به ثمر برسانند و از سوی دیگر بازیکنان هافن هایم نیز یک بار در موقعیت ۱۰۰درصدی گلزنی قرار داشتند که با سد محکم نویر مواجه شده و از گلزنی مقابل این دروازه بان آماده باز ماندند.

در سایر دیدار های همزمان نیز این نتایج بدست آمد:

دورتموند  ۳    -  آگزبورگ یک

فرانکفورت ۳ - هرتا برلین یک

یونیون برلین یک – مونشن گلادباخ یک

وردربرمن یک  – شالکه یک

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار ورزش