ورزش ایران در ٤٢ سال بعد از انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی داشته است

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در دویست و شصت و هشتمین نشست شورای معاونین این وزارتخانه با تبریک و گرامی‌داشت فرا رسیدن ایّام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کرد که ورزش ایران طی 42 ساله بعد از انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی داشته است.

به گزارش ایرنا، دویست و شصت و هشتمین نشست شورای معاونین وزارت ورزش و جوانان در حالی برگزار شد که مسعود سلطانی‌فر ، فرا رسیدن ایّام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را که با دستاوردهای ارزشمند در جامعه ورزش در ٤٢ سال گذشته همراه بوده است، تبریک گفت.

وزیر ورزش و جوانان موفقیت‌های ورزش در ابعاد قهرمانی که با افزایش مدال‌آوری ورزشکاران ایرانی در بازی‌های المپیک همراه بوده است همچنین توفیقات ورزش کشور در دیگر عرصه‌های رقابتی قاره‌ای و جهانی، گسترش ورزش همگانی و توسعه قابل توجه زیرساخت‌های ورزشی در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی را قابل توجه دانست.

در این نشست که بعدازظهر امروز(شنبه) برگزار شد؛ کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان گزارشی از پوشش رویدادهای مختلف ورزشی در دی ماه سال جاری و اطلاع رسانی اخبار ورزشی ستادی، ادارات کل استانی و فدراسیون‌های ورزشی ارائه داد.

در این نشست ادامه اصلاح اساسنامه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان، توسط ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان و با حضور ابطحی مدیرعامل این صندوق صورت گرفت.

پیشنهاد تغییر در ماده هفت پیش نویس اساسنامه صندوق اندوخته جوانان، توسط تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ارائه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار ورزش