استاندار تهران: دهه فجر نویددهنده حضور پرشور مردم در انتخابات است

تهران- ایرنا- استاندار تهران با اشاره به انتخابات پیش رو بر اهمیت حضور مردم در صحنه جهت نمایش دموکراسی اسلامی به جهانیان تاکید کرد و اعلام کرد: طلیعه فجر نوید دهنده حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، انوشیروان محسنی بندپی روز شنبه در پیامی با اشاره به چهل و دومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ضمن تبریک آغاز ایام الله دهه فجر بر اهمیت انتخابات خردادماه سال ۱۴۰۰ تاکید کرد.

 وی تاکید کرد: دشمنان ملت ایران سعی می‌کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می‌آورد. سعی می‌کنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست. (مقام معظم رهبری)
 
استاندار تهران در این پیام نوشت: با شنیدن صدای پای بهمن ماه در کوچه پس کوچه های کشور عزیزمان ایران، زمان تجدید میثاق و بیعت با آرمان های امام خمینی(ره) و شهدا فرا می‌رسد. امسال، با وجود تمام سختی ها و فشارها از جمله شیوع بیماری منحوس کرونا، ترور سردار و دانشمند افتخار آفرین‌مان، فشارهای حداکثری، جنگ اقتصادی تمام عیار و  تلاش بی وقفه دشمنان برای ناامیدی مردم، در گام دوم انقلاب اسلامی بار دگر به جهانیان ثابت خواهیم‌کرد که درخت تنومند انقلاب اسلامی همچنان با قدرت و عظمت پابرجا است و هیچ چیز نمی‌تواند قامت این درخت استوار را خم کند.
 
وی افزود: براین اساس برنامه های ایام الله دهه فجر با هدف تبیین اهداف انقلاب و انتقال آن به نسل جوان با رعایت پروتکل های بهداشتی و فعالیت گسترده تر در فضای مجازی برگزار می شود تا ضمن حفظ شعائر انقلاب و حفظ سلامتی مردم زمینه شکست همه جانبه دشمنان در ابعاد مختلف فراهم شود.
 
در پیام استاندار تهران آمده است: طلیعه فجر این نوید را می هد تا در چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دومین‌گام انقلاب علی رغم مشکلات و با مدد الهی انتخابات ۱۴۰۰ را با مشارکت پر شور مردم برگزار و ‌کشور را صحنه نمایش دموکراسی اسلامی قرار می‌دهیم  و عظمت و شکوه انقلاب اسلامی را یک بار دیگر به رخ جهانیان و دشمنان خواهیم کشید، اینجانب ضمن تبریک ایام الله دهه فجر به محضر مقام معظم رهبری و ملّت ایران اسلامی، سالروز پیروزی ملّت ایران بر استکبار را گرامی می‌دارم و بار دیگر با آرمان های امام و شهدا تجدید میثاق می‌نماییم به این امید که ایران اسلامی همواره قله های موفقیت و پیشرفت را فتح کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها