پاشازاده: به‌جای انتقاد و حاشیه‌سازی باید از استقلال حمایت کرد

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: در این مقطع باید از استقلال و مربیانش حمایت کرد تا این تیم در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار بگیرد نه اینکه فضا را به گونه‌ای پیش ببریم که آبی‌پوشان دچار چالش و حاشیه شوند.

به گزارش ایرنا،«مهدی پاشازاده» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به تساوی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: استقلال در روزی مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی یک بر یک دست یافت که بدشانس هم بود و علاوه بر اینکه توپ‌های خوبی را از دست داد سه بار به تیرک حریف زد.

وی افزود: به هر حال وقتی تیم در دو بازی نمی‌تواند نتیجه بگیرد انتقاداتی مطرح می‌شود. انتقادات همیشه وجود داشته است و هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد اما باید دید آن انتقادات برای کمک به تیم مطرح می‌شود یا در جهت رسیدن به منافع شخصی است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی در هفته‌های اخیر انتقاداتی را مطرح می‌کنند که به نظر می‌رسد فقط برای به حاشیه کشاندن این تیم است.

پاشازاده تصریح کرد: استقلال شاید ایرادات و ضعف‌هایی داشته باشد اما باید این ضعف‌ها را در فضایی درست مطرح کنیم. به طور حتم کادر فنی استقلال اولین نفراتی هستند که می‌خواهند مشکلات و نقایص را برطرف کنند.

وی تاکید کرد: استقلال هنوز جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر است و اینکه با این شرایط بی‌رحمانه محمود فکری را مورد انتقاد قرار داد، درست نیست.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: در این مقطع باید از استقلال و مربیانش حمایت کرد تا این تیم در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار بگیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =