مربی تراکتور: ناداوری ها باعث کاهش انگیزه تیم داری در بخش خصوصی می‌شود

تبریز - ایرنا - مربی تیم تراکتور با انتقاد از عملکرد داور بازی امروز تیمش با آلومینیوم اراک گفت: بیشتر تیم‌ها از منابع دولتی استفاده می‌کنند و وقتی یک باشگاه از هزینه شخصی در مسابقات حضور می‌یابد، انصاف نیست که دلسردی ایجاد شود، چون در این شرایط انگیزه تیم داری برای بخش خصوصی کم خواهد شد.

 عباس چمنیان شامگاه شنبه در نشست خبری پس از دیدار تیم های تراکتور و آلومینیوم اراک افزود: در روزی که تیم ما نتوانست از موقعیت‌ها استفاده کند تنبیه شدیم.

وی در مورد داوری این دیدار خاطرنشان کرد: امروز از ابتدای بازی، حساسیت‌ها در مورد داوری افزایش پیدا کرد و چند صحنه قابل بحث وجود داشت که کارشناسان باید در مورد آن نظر بدهند و می خواهم بپرسم داوران پشت دروازه چه مسئولیتی دارند؟

وی افزود: در روزی که اصلاً هیچ موقعیتی به آلومینیوم ندادیم، بر اثر یک تصمیم شاید اشتباه، سه امتیاز را از دست دادیم و معتقد هستم فرعباسی ابتدا توپ را زد و سپس به بازیکن حریف برخورد کرد که بعید می‌دانم آن صحنه پنالتی بوده باشد.

چمنیان در مورد غیبت اشکان دژاگه در این دیدار، اظهار کرد: این بازیکن در آخرین تمرین ما در تهران دچار مصدومیت شد و به رغم اینکه امیدوار بودیم که به این بازی برسد، اما دیشب کادر پزشکی تصمیم گرفت در مورد او ریسک نکنیم.

مربی تیم تراکتور با اشاره به از دست رفتن فرصت‌های گلزنی، یادآور شد: از دست دادن امتیاز در خانه برای ما سخت است و ما را از کورس قهرمانی دور می‌کند، اما تلاش می‌کنیم این نتیجه را در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

چمنیان در پاسخ به این سؤال که آیا تراکتور با مشکل گلزنی مواجه است؟ گفت: حتماً یکی از برنامه‌های اصلی باشگاه، بحث ترمیم و تقویت تیم است که امیدواریم این اتفاق رقم بخورد و از آنجایی که باشگاه تراکتور یک باشگاه خصوصی است و سیاست‌های باشگاه بر این نیست که در قیمت‌های افزایش یافته و بی‌رویه نقل و انتقالات ورود کند، اما امیدوارم در نیم‌فصل این مشکلات را برطرف کنیم.

تیم تراکتور با شکست یک بر صفر مقابل آلومینییوم اراک با ۱۹ امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند و تیم آلومینیوم با ۱۸ امتیاز به رده هفتم جدول لیگ برتر بیستم خلیج فارس صعود کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها