استاندار یزد: رمز تداوم انقلاب‌ اسلامی در مشارکت مردم است

یزد- ایرنا- استاندار یزد گفت: تداوم اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی در گرو مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف است و برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر در راستای خدمت بهتر به آنها برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، محمدعلی طالبی روز شنبه در نشست ستاد بزرگداشت دهه فجر استان که با حضور مسوولان کارگروه‌های مختلف برگزار شد افزود: ایجاد زمینه لازم برای حضور فعالانه مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی یک ضرورت است .

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته همواره شاهد مشارکت و حضور مردم در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی هستیم ادامه داد: تمامی مراسم‌ها و بزرگداشت‌ها باید با جلب مشارکت مردم و همراهی آنها  بنحو مناسب صورت گیرد که برای تداوم اهداف عالیه نظام موثر است .

این مسوول خاطرنشان کرد: فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در طول سال و دهه فجر انقلاب اسلامی با همکاری مردم و تشکل‌های مختلف باید بنحوی برنامه‌ریزی و اقدام شود که در عمل آحاد مردم جامعه طعم اقداماتی که برای آنها صورت می‌گیرد لمس کنند.

طالبی به برگزاری دومین کنگره ملی چهارهزار شهید استان در سال‌جاری اشاره کرد و یادآور شد: ویژه برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال به یاد و به نیت شهدا و با هدف ارایه خدمت به مردم و اقشار آسیب‌پذیر برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

به گفته وی، کمک‌های مومنانه و معیشتی، اعطای جهیزیه، اقدام‌های عمرانی در شهرها و روستاها و برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی برای بزرگداشت نام و یاد شهدا صورت گرفته که خوب است آن را الگو قرار داده و به این بخش توجه خاص داشته باشیم.

استاندار یزد با اشاره به اینکه برنامه‌های خوبی با توجه به وجود کرونا در نظر گرفته شده تصریح کرد: لازم است برخی برنامه‌ها در جلسه ستاد کرونا طرح و موضوع‌ها پس از تصویب اطلاع‌رسانی شود و بتوانیم برای بزرگداشت ایثارگری‌ها در سالگرد پیروزی انقلاب با هماهنگی دستگاه‌ها اهداف را انجام دهیم.

در این نشست مسوولان کمیته‌های ستاد دهه فجر استان گزارشی از برنامه‌های خود ارائه کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها