تشریح عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور صالحی در «نگاه یک»

تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امشب (شنبه یازدهم بهمن) با حضور در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما به تشریح عملکرد این وزارتخانه می‌پردازد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدعباس صالحی با حضور در این برنامه به ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات این وزارتخانه در حوزه برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، جشنواره های فرهنگی و هنری فجر و همچنین اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه کرونا می پردازد.

این برنامه امشب ساعت ۲۳:۱۵ و با اجرا و کارشناسی مهدی مهدی قلی بر روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

به گزارش ایرنا، سید عباس صالحی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم ، با توجه به اعلام برنامه پیشنهادی خود به مجلس شورای اسلامی برای اخذ رای اعتماد نمایندگان مجلس ، تاکید کرده بود که رهاورد این برنامه ها در افق ۱۴۰۰ اعلام خواهد شد.

شفافیت سازی امور و مجموعه اقدامات به ویژه امور مالی و خرج کردها، سلامت و عدالت در توزیع یارانه‌های بخش فرهنگ و هنر، تحقق شعار ایران فقط تهران نیست و... از جمله مواردی است که تا حد زیادی به آنها جامع عمل پوشانده و محقق شده است.

عضو دولت تدبیر و امید با عنایت به سیاست‌ها و برنامه‌های اعلامی این دولت درخصوص شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی کامل مجموعه فعالیت‌ها و عملکرد خود و دیگر دستگاه‌های وابسته این مسیر را با درایت پیموده و در نتیجه به آنچه وعده کرده بود به طور تقریبی جامه عمل پوشاند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور سید عباس صالحی، «شفاف‌سازی» و اطلاع‌رسانی سیر صعودی به خود گرفت تا جایی که می‌توان گفت به نقطه اوج خود رسید و این مهم را در اولویت امور خود قرار داده و ضمن ابلاغ آن به زیر مجموعه‌های این وزارتخانه تا حد زیادی نیز نسبت به دیگر جاهای گوی سبقت را در همراهی و همگامی با قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات را پیش گرفت.

صالحی همواره بر سیاست دولت تدبیر و امید مبنی بر شفاف سازی امور تاکید داشته و دارد و تا حد زیادی این مهم را در وزارتخانه متبوع خود نهادینه کرده و سرلوحه امور و فعالیت ها قرار گرفته است.

عضو کابینه دولت دوازدهم با حضور امشب خود نیز در تلویزیون برای چندومین بار متوالی است که به تشریح مجموعه اقدامات و تبیین دستاوردهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه های مختلف می پردازد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =