مشکل کمبود سیمان در استان قزوین برطرف می‌شود

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: مشکل کمبود سیمان با توجه به هماهنگی صورت گرفته با معاونت اول ریاست جمهوری و استانداران همجوار استان برطرف خواهد شد.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان قزوین، اظهار داشت: کمبود سیمان یکی از مشکلات موجود در استان قزوین است که در این زمینه هم مشکلات شرکت‌های تولید سیمان بررسی شده است و هم اقدامات لازم در سطح فرااستان انجام خواهد شد.
جمالی پور با اشاره به وضعیت بازار و چگونگی نظارت بر آن، ادامه داد: نظارت‌ها بر بازار باید جدی‌تر دنبال شود چرا که به نظر می‌رسد صرف جریمه کردن که باعث اصلاح روند و رضایتمندی مردم نشود تاثیرگذار نیست و نظارت بر بازار باید با ابزاری صورت گیرد که باعث اصلاح بازار شود.
وی افزود: اصناف و اتحادیه‌ها باید رسالت خود را در زمینه نظارت بر بازار به درستی انجام دهند چراکه در مقابل خداوند و مردم پاسخگو هستیم و نباید برای منفعت عده ای در این زمینه کوتاهی صورت گیرد.
این مسوول با بیان اینکه نظارت بر عملکرد واحدهای صنفی به صورت جدی تر اتفاق بیفتد، گفت: کنترل قیمت ها براساس برچسب روی کالا وظیفه اتاق اصناف است و هیچ کس حق ندارد خارج از قیمت مصوب کالایی را به فروش برساند.
جمالی پور اضافه کرد: مردم از هرج و مرج موجود در بازار عصبانی و ناراضی هستند و مسوولان و دستگاه های نظارتی باید در این زمینه ورود جدی تری داشته باشند.
وی با تاکید بر برخورد با صنوفی که به حقوق مردم تعرض می کنند، اظهار داشت: مردم،خواستار برخورد جدی و بدون اغماض مسوولان در این زمینه هستند و نمی توانیم نسبت به آنها و درخواست های به حق آنها بی تفاوت باشیم.

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها