امینی: حضورم در فدراسیون جهانی ثمره تلاش مسوولان و خانواده کاراته است

تهران- ایرنا- نایب رییس زنان فدراسیون کاراته، گفت: حضورم در کمیته فنی فدراسیون جهانی ثمره تلاش مسوولان ورزش کشور، فدراسیون و خانواده بزرگ کاراته ایران است.

«اشرف امینی» که اخیرا به عضویت کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته درآمده است روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: از مسوولان ورزش به خصوص «سیدرضا صالحی‌امیری» رییس کمیته ملی المپیک به خاطر پیگیری‌های ویژه ایشان تشکر می‌کنم.

وی افزود: تلاش وی برای استمرار حضور کاراته در المپیک و دیدارهایی که با مسوولان مختلف جهانی داشت، برای فدراسیون جهانی بسیار حائز اهمیت بود و موجب شد تا نگاه فدراسیون جهانی به کاراته ایران بیشتر شود.

نایب رئیس زنان فدراسیون کاراته، تصریح کرد: رایزنی‌های صالحی‌امیری برای فدراسیون جهانی مهم بود. در نهایت این ارگان بین‌المللی نیز توجه ویژه‌ای به فدراسیون ایران داشت. این کرسی جهانی برای ورزش، کاراته ایران و شخص من بسیار باارزش است و به‌عنوان نماینده کاراته کشورم تمام تلاشم را انجام می‌دهم.

امینی گفت: همچنین «سیدحسن طباطبایی» رییس فدراسیون کاراته کشورمان و سایر همکارانم نیز تلاش زیادی برای کسب این کرسی انجام دادند. این کرسی بین‌المللی ثمره تلاش تمامی خانواده بزرگ کاراته ایران در ادوار مختلف است.

عضو کمیته فنی فدراسیون جهانی کاراته، عنوان کرد: اکنون جمعی از مربیان کاراته ایران در کشورهای مختلف مربیگری می‌کنند که این توان و لیاقت کاراته ما را نشان می‌دهد. همچنین داوران متعدد جهانی و آسیایی داریم که برای این جایگاه، تلاش زیادی شده است.

وی گفت: به‌عنوان نماینده ایران در کمیته فنی فدراسیون جهانی هستم و می‌خواهم به کاراته کشورم و کاراته دنیا خدمت کنم. یکی از اهداف اصلی فدراسیون جهانی، بازگشت این رشته به المپیک است که باید در کمیته فنی تلاش کنیم.

امینی ادامه داد: روز جمعه از عضویت در کمیته فنی جهان مطلع شدم و در حال مطالعه هستم تا با دست پُر کارم را شروع کنم. البته عصر روز گذشته (شنبه) در جلسه آنلاین کمیته فنی جهان حضور یافتم که در خصوص مسائل داوری به خصوص کاتا، بحث شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =