نوروزی: استفاده از خرد جمعی سرلوحه کار ما در فدراسیون پزشکی ورزشی است

تهران- ایرنا- رییس جدید فدراسیون پزشکی ورزشی در جریان نخستین جلسه هم اندیشی نامزدهای ریاست این فدراسیون گفت: استفاده از خرد جمعی سرلوحه کار ما در فدراسیون بوده و هدف تمام نامزدها، گام برداشتن در راستای اعتلا و ارتقای جایگاه فدراسیون پزشکی ورزشی است.

به گزارش ایرنا، نخستین جلسه هم اندیشی کاندیداهای ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی با حضور غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد.

در این نشست که سعید کاظمی، محمد حسین پورغریب و سیدحمید جمال الدین عز آبادی سه تن از کاندیداهای فدراسیون حضور داشتند، برای پیشبرد برنامه‌های فدراسیون به بیان نقطه نظرات و ایده‌های خود پرداختند.

نوروزی در این جلسه اظهار داشت: استفاده از خرد جمعی و بهره مندی از تمام ظرفیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پزشکی ورزشی در سراسر کشور، اولویت فعالیت‌های فدراسیون در چهار سال پیش رو است و طبیعتا در این راه استفاده از خرد جمعی سرلوحه کار فدراسیون پزشکی ورزشی است کاندیداهای محترم همگی برنامه‌های جامعی برای رشد و اعتلای بیش از پیش فدراسیون پزشکی ورزشی داشتند. بنابراین برگزاری سلسله جلسات را در دستور کار قرار دادیم.

نوروزی با استقبال از دیدگاه های مطرح شده در این نشست گفت: معتقدم هدف تمام نامزدهای محترم ریاست فدراسیون، گام برداشتن در راستای اعتلا و ارتقای جایگاه فدراسیون پزشکی ورزشی در کشور است.

یادآور می شود برگزاری این جلسات با دیگر کاندیداهای ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی در دستور کار دکتر نوروزی قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار ورزش