سپاه نهاوند ۱۱۰ عنوان برنامه در دهه فجر اجرا می‌کند

همدان_ ایرنا: فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از برگزاری ۱۱۰ عنوان برنامه متنوع فرهنگی و اجتماعی در دهه فجر خبر داد و گفت: این برنامه ها در پایگاه‌ها و رده‌های سپاه ناحیه شهرستان نهاوند اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی مختاری روز شنبه در نشست خبری ویژه برنامه های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند، اظهار داشت: این برنامه‌ها در بخش میدانی شامل فضاسازی، آذین‌بندی، عطرافشانی گلزار شهدا، کمک‌های مومنانه، ماشین‌نویسی با شعارهای انقلابی، اهدای پرچم، پوستر، سربند، برگزاری مسابقات فرهنگی شامل کتابخوانی، عکاسی، نقاشی، دلنوشته، خطاطی و در بخش خدمات‌رسانی در قالب طرح شهید سلیمانی به صورت نمایش کاروان‌های موتوری و خودرویی در روز ۲۲ بهمن اجرا می شود.

او افزود: در فضای مجازی نیز تبیین دستاوردها و موفقیت‌های انقلابی در سالهای گذشته، انتشار دلنوشته و عکس نوشته‌ها با مضمون انقلابی، تولیدات هنری و مسابقات فرهنگی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند تاکید کرد: بسیج در راستای کمک مومنانه، مقابله با کرونا، طرح شهید سلیمانی، محرومیت‌زدایی، فعالیت صندوق‌های قرض‌الحسنه در ایجاد اشتغال و ساخت منازل مسکونی برای محرومین و آسیب‌دیدگان در سیل خدمات ارزشمندی انجام داده که این اقدامات در ایام فجر برای مردم اطلاع رسانی می شود.

سرهنگ مختاری گفت: رویکرد محوری برنامه های امسال در ایام بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب، بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهار دهه گذشته برای آحاد مردم و بسیجیان است.

وی تصریح کرد: «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار» به عنوان شعار محوری دهه فجر انقلاب اسلامی ۱۳۹۹ تعیین شده و وظیفه داریم همواره برای اقتدار و عزت انقلاب بکوشیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها