۱۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۲۷
کد خبرنگار: 2233
کد خبر: 84204447
۲ نفر

برچسب‌ها

بازارهای هفتگی صومعه سرا تا اطلاع بعدی تعطیل شد

رشت - ایرنا - معاون سیاسی فرماندار صومعه سرا گفت: با توجه به شیوع بالای کرونا و اعلام وضعیت نارنجی در شهرستان، تمامی بازارهای هفتگی تا اطلاع بعدی تعطیل بوده و برگزاری هر گونه مراسم ممنوع است.

محمد حیدری  روز شنبه در جلسه ستاد مبارزه با کرونا  اظهار داشت: بی توجهی برخی افراد به پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی موجب افزایش شیوع ویروس کرونا و  تهدید سلامت عمومی  شده است.
وی خاطرنشان کرد :  باشگاه‌های ورزشی، تالارها، قهوه خانه ها، قلیانسراها، تعطیل و در صورت عدم رعایت به شدت برخورد و پلمب می شوند.همچنین برگزاری هرگونه مراسم ختم وعروسی ممنوع است، دستگاه‌های مرتبط با نظارت مشترک ومستمر در صورت مشاهده برخورد لازم را به عمل آورند.

حیدری افزود:  علی رغم میل باطنی و به دلیل رعایت موازین بهداشتی، و تامین سلامت مردم متاسفانه  مجبوریم اکثر برنامه های اجرایی در دهه فجر را لغو و یا با محدودیت و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی برگزار کنیم.

وی متذکر شد: نیروی انتظامی با بازرسی مشترک اداره صنعت، معدن، تجارت، اتاق اصناف، شبکه بهداشت، نظارت مستمر را داشته و با هنجارشکنان برخورد و صنوفی که مرتکب تخلف می شوند را پلمپ کنند زیرا عادی انگاری از سوی مردم و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند وضعیت شهرستان صومعه سرا را از نارنجی به قرمز تبدیل کند که در این صورت محدودیت های شدیدی از سوی ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا اتخاذ و اجرا می شود.
شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰ هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها