برف وکولاک راه ارتباطی ۴۰ روستای هشترود را مسدود کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هشترود گفت: بارش برف و کولاک شدید که از دیشب در این شهرستان حاکم شده است راه ارتباطی ۴۰ روستا در بخش مرکزی و نظرکهریزی را در محورهای کوهستانی به خصوص در منطقه سهند آباد مسدود کرد.

علی ابوالحسنی روز شنبه در گفتگو با ایرنا اعلام کرد: در صورت فروکش کردن کولاک در منطقه راه‌های روستایی مسدود شده تا فردا به طور کامل بازگشایی خواهد شد.
وی ادامه داد: سه گروه راهداری از صبح امروز با استفاده از ماشین آلات سنگین برای بازگشایی راه‌های روستایی مسدود شده بسیج شده اند.
وی گفت : تردد در جاده هشترود - مراغه  هم به علت کولاک و برف به کندی صورت می گیرد .
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هشترود با بیان اینکه رانندگان و مسافران باید با رعایت کردن نکات ایمنی در جاده‌ها تردد کنند، خاطرنشان کرد: رانندگان برای تردد در راه‌های اصلی و فرعی به خصوص راه‌های روستایی باید وسیله نقلیه خود را به زنجیر چرخ، سوخت کافی و لباس گرم مجهز کنند.

ابوالحسنی اظهار کرد: به منظور کاهش خطرات احتمالی، رانندگان از تردد غیرضروری خودداری و در صورت ضرورت سفر علاوه بر داشتن تجهیزات زمستانی از طریق سامانه تلفن گویای۱۴۱ و شماره تلفن ‌های ۰۴۱۵۲۶۲۲۲۸۸ و ۰۴۱۵۲۶۲۲۱۲۹ و ۰۴۱۵۲۶۲۶۰۵۵ از وضعیت راه ‌ها اطلاع حاصل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها