طرح ملی «۲۰ دقیقه با قرآن کریم» در کهگیلویه و بویراحمد اجرا می شود 

یاسوج- ایرنا- دبیر هسته قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ملی «۲۰ دقیقه با قرآن کریم» ویژه دانشجویان همزمان با سراسر کشور در استان اجرا می شود و آیین افتتاح آن نیز روز دوشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۹ است. 

نیما نکویی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اجرای این طرح ملی با همکاری سازمان های بسیج دانشجویی و دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد برنامه ریزی شده است.  

وی افزود: نحوه اجرای این طرح ملی در کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور با توجه به شرایط کرونایی به صورت مجازی است. 

دبیر هسته قرآن و عترت سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: محوریت این طرح ملی تلاوت و تفسیر آیات قرآن کریم بوده و به میزبانی واحد فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج و معاونت فرهنگی سازمان بسیج دانش آموزی استان اجرا می ‌شود.  

نکویی عنوان کرد: این طرح ملی به صورت هفتگی و هر هفته روزهای دوشنبه‌ به مدت ۲۰ دقیقه با حضور قاریان و مفسران مطرح کشوری و با تلاوت چند آیه و تفسیر موضوع های روز جوانان آغاز و در پایان نیز به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها