ادای احترام به میناوند در اختتامیه مسابقات بین المللی تنیس جوانان

کیش- ایرنا- مسابقات بین المللی تنیس جوانان با ۲۵ ثانیه سکوت به احترام درگذشت مهرداد میناوند، پیشکسوت فوتبال کشورمان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی تنیس جوانان با حضور مهدی علی نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در جزیره کیش برگزار شد.
در ابتدا ۲۵ ثانیه سکوت به احترام درگذشت مهرداد میناوند،  پیشکسوت فوتبال ایران اعلام شد. داود عزیزی، رئیس فدراسیون تنیس گزارشی از مسابقات اعلام کرد و گفت: فدراسیون تنیس در میان تمام فدراسیون های ورزشی توانست مسابقات بین المللی را در کیش برگزار کند. این مسابقات با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و در شان خانواده تنیس برگزار و سبب افزایش کیفیت سطح عملکرد بازیکنان خواهد شد. 
معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش و جوانان نیز با تشکر از مسئولان برگزاری مسابقات و گفت: این مسابقات نخستین رویداد بعد از شیوع ویروس کرونا برگزار شد و مورد استقبال قرار گرفت و نویدبخش توسعه تنیس ایران است. 
وی افزود: اگر فدراسیون تنیس روی ورزشکاران این رده سنی سرمایه گذاری کند می توانیم در رده سنی بزرگسالان شاهد ارتقاء این رشته باشیم. ضعف هایی در این رشته شاهد بودیم که با برگزاری مسابقاتی شبیه جام حذفی می توانیم نتایج خوبی کسب کرده و به پیشرفت این رشته کمک شود.
در پایان مراسم اهداء مدال نفرات اول تا سوم انجام شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها