۱۴ طرح‌ بنیاد مسکن سمنان با اعتبار ۲۷.۹ میلیارد ریال افتتاح می‌شود

سمنان- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت : ۱۴ طرح عمرانی در روستاهای مناطق مختلف این استان با ۲۷ میلیارد و ۹۸۸ میلیون ریال هزینه طی دهه فجر امسال افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

علیرضا فلاحی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: از مجموع این طرح ها ، ۱۳ مورد با اعتبار ٢۶ میلیارد و ١٨٨ میلیون ریال بهسازی و اصلاح معابر روستایی و ۲ طرح کلنگ‌زنی است.

 وی بیان کرد: اعتبار هزینه شده برای افتتاح و کلنگ‌زنی طرح‌ها از محل اعتبارات ملی و اعتبار بند ب ماده ۶ برنامه ششم توسعه تامین شده است.
 
وی اضافه کرد: بهسازی و اصلاح معابر روستایی در روستای معصوم آباد دامغان با اعتبار یک میلیارد و  ٣۵٢ میلیون ریال، روستای افتر در شهرستان سرخه  با اعتبار یک میلیارد ریال، روستای علاء در شهرستان سمنان با ٢ میلیارد و ٢۶٧ میلیون ریال از جمله طرح‌های آماده افتتاح است.

فلاحی تصریح کرد: بهسازی و اصلاح معابر روستایی روستای ده خیر، گرجی، تل، قلعه عضدی، عشقوان، باغستان و حجاج در شهرستان شاهرود انجام شده است.

وی یادآور شد: بهسازی و اصلاح معابر روستایی در روستای هدف گردشگری ملاده در شهرستان مهدیشهر و  روستای ابراهیم آباد سفلی در میامی نیز از دیگر طرح‌های آماده بهره‌برداری به مناسبت دهه فجر است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان گفت: احداث پل در روستای کلاته ملا شهرستان شاهرود با اعتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی و احداث ۲۰۸ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان‌های سمنان و شاهرود از جمله طرح‌های قابل کلنگ‌زنی این استان به مناسبت دهه فجر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها