سه خانه ورزش روستایی فراهان دهه فجر امسال بهره‌برداری می‌شود

اراک - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان گفت: سه خانه ورزش روستایی این شهرستان با صرف ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار تجهیز و آماده‌سازی شده و در ایام الله دهه فجر بهره‌برداری می‌شود.

«حمید کهریزی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : اکنون ۱۳ خانه ورزش روستایی در شهرستان فراهان فعال است و در دهه فجر امسال خانه ورزش روستای «مجدآباد کهنه» افتتاح  شده و خانه ورزش روستاهای «ضیا آباد» و «برزآباد » تجهیز می‌شود.

وی بیان کرد: ۲۲ برنامه فرهنگی نیز برای ایام الله دهه فجر این شهرستان تدارک شده و نخستین مسابقه  بومی محلی «یک قل دو قل»  به‌صورت مجازی در شهرستان فراهان برگزار می‌شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان بیان داشت : چالش ورزش در خانه به‌صورت مجازی، برگزاری همایش ورزش صبحگاهی و عصرگاهی و همچنین دو نمایشگاه کاهش و کنترل خشم و موا مخدر از دیگر برنامه های حوزه ورزش در این شهرستان است.
کهریزی ادامه داد : برنامه طبیعت‌گردی ویژه دستگاه‌های اجرایی همراه با خانواده در راستای توسعه  ورزش همگانی توام با پروتکل‌های بهداشتی، مسابقه نقاشی با موضوع ( مادر واژه ای به وسعت تمام هستی )، برگزاری مسابقات دارت ویژه  بانوان شاغل دستگاه‌های اجرایی، دوره آموزشی دانش افزایی رشته ورزشی ژیمناستیک مربیان و بانوان فعال، مسابقه کتابخوانی ( کتاب در طلوع آزادی ) و تجلیل از نایب رئیس هیات ورزشی بانوان و بانوی فعال سازمان های مردم‌نهاد در حوزه جوانان را از دیگر برنامه های فرهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان فراهان در دهه فجر است.

فراهان یکی از شهرستان‌های ۱۲گانه استان مرکزی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها