۱۱ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۸
کد خبرنگار: 1475
کد خبر: 84204269
۰ نفر

برچسب‌ها

آغاز بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ از سه شنبه در مجلس

تهران – ایرنا- گزارش کمیسیون تلفیق رسیدگی به لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور از روز سه شنبه در مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، مجلس شورای اسلامی این هفته روزهای یکشنبه، سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه جلسه علنی دارد.

 نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار است گزارش شور دوم کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری طرح یک فوریتی اصلاح ماده الحاقی مصوب۱۳۹۷/۰۶/۱۳ به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی در مورد طرح اسلامی مواد ۱ و ۷ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن اعاده شده از شورای نگهبان را بررسی کنند.

بررسی گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه ورزش اعاده شده از شورای نگهبان و گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح تعیین تکلیف کارشناسان بیمه کشاورزی اعاده شده از شورای نگهبان از دیگر برنامه های صحن علنی مجلس خواهد بود.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید و تامین مسکن (ارجاع از جلسه علنی) و گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده ۱۴ قانون صدور چک مصوب ۱۳۵۵ و اصلاحات بعدی آن از دیگر موضوعاتی است که این هفته در دستور کار نمایندگان قرار می گیرد.

نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش و فنی حرفه ای کشور و گزارش کمیسیون اصل نود در مورد واکسن کرونا را در این هفته مورد بررسی قرار می دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار سیاست