حفظ ارزش‌های انقلاب و خدمت به مردم مهم‌ترین وظیفه امروز ما است

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کنگاور گفت: حفظ ارزش‌های انقلاب و خدمت به مردم مهم‌ترین وظیفه امروز ما است و اگر در راستای تشکیل حکومت جهانی گام بر نداریم آن جایگاه را اشغال کرده‌ایم.

به گزارش ایرنا، سرهنگ علی اصغر اله دانه روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با تبریک ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهارداشت: انقلاب اسلامی حادثه عظیم مبارکی بود که به عنوان معجزه قرن در دنیا بی بدیل و کم نظیر است.
او با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی کام آزادی خواهان سراسر جهان را شیرین و کام ایادی استکبار را تلخ کرد، افزود: رسیدن به تمدن نوین اسلامی و قله نهایی آن یعنی تشکیل حکومت اسلامی امام زمان (عج الله)، مستلزم صیانت و حفاظت از آرمان ها و گفتمان انقلاب اسلامی است.
اله دانه در ادامه با اشاره به اینکه پیروزی، تداوم و عزت میراث واقعی و حقیقی انقلاب در گرو پیروی و پشتیبانی از ولی فقیه است، افزود: امام خمینی (ره) فرمودند «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.»
وی اضافه کرد: سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی هم اهمیت و ضرورت توجه به ولایت فقیه را بارها مورد تاکید قرار می داد و می گفت: «خیمه ولایت را رها نکنید. این خیمه رسول الله (ص) است و اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است.»
سرهنگ اله دانه اضافه کرد: البته در ۴۰ سال گذشته ملت ایران آموخته اند که یگانه راه نجات و عزت این ملت و کشور تبعیت از ولایت فقیه است.
وی در ادامه با اشاره به برنامه های فرهنگی بسیج در دهه فجر در شهرستان کنگاور افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم جشن بزرگ میلاد کوثر و جشن های آیینی دهه فجر  با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می شود.
فرمانده سپاه کنگاور گفت: دیدار با امام جمعه، نواختن گلبانگ انقلاب، ترویج سیره، منش و سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله علیها، رزمایش های مومنانه، تجدید پیمان با آرمان های شهدا و گلباران مزار شهدا، گفتمان های بصیرت افزایی، رزمایش خودرویی، جشن میلاد کوثر، برگزاری انواع مسابقات فرهنگی و شب شعر انقلاب و برگزاری جشن های انقلاب در بقاع متبرکه از برنامه های دهه فجر در شهرستان است.

شهرستان کنگاور در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه است.

سرخط اخبار استان‌ها