پیگیر بازگرداندن زمین های تنیس هستیم

کیش- ایرنا-معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: زمین های تنیس حق فدراسیون است و پیگیر بازگرداندن زمین ها هستیم.

به گزارش ایرنا، مهدی علی نژاد امروز در بازدید از مجموعه ورزشی المپیک در خصوص میزبانی ایران در مسابقات بین المللی تنیس جوانان گفت: خوشحالیم در نخستین رویداد بین المللی میزبانی خوبی در دوران کرونا شاهد بودیم؛ چون ۱۱۲ ورزشکار در این مسابقات شرکت کردند و رقابت ها نیز با کیفیت خوبی برگزار شد. 
وی افزود: برگزاری این مسابقات در شرایطی که دنیا گرفتار شیوع ویروس کرونا است اتفاق خوبی است، چراکه میزبانی این مسابقات می تواند زمینه میزبانی بعدی باشد. برنامه فدراسیون هم این است که بین ۴ تا ۶ رویداد بین المللی را در سال آینده میزبانی کند. 
معاون توسعه ورزش قهرمانی درخصوص گرفته شدن زمین های تنیس اظهار داشت : متاسفانه زمین هایی که در اختیار فدراسیون تنیس بوده است به صورت چند ساله به پیمانکار سپرده شده است درحالی که حق فدراسیون است که زمین اختصاصی داشته باشد. در همین راستا دستوراتی توسط وزیر ورزش داده شده و ما هم پیگیری می کنیم تا زمین ها در اختیار فدراسیون تنیس قرار گیرد. 
وی همچنین به برگزاری مسابقات جام حذفی تنیس اشاره کرد و ادامه داد: قبل از مسابقات بین المللی تنیس جوانان، رقابت های جام حذفی بانوان برگزار شد که ۷۳ تیم شرکت کرده بودند. ۱۸۳ تیم نیز در بخش مسابقات جام حذفی مردان شرکت کرده اند.  
علی نژاد در پایان گفت: معارفه پرسپولیس با مجموعه فرابورس انجام شد و جلسه معارفه استقلال ۱۴ بهمن انجام می شود و اقدامات نهایی در حال انجام هست.

وی ظهر امروز با حضور در مسابقات  بین المللی تنیس زیر ۱۸ سال  که هم اکنون در کیش در حال برگزاری است از نزدیک به تماشای مصاف دو تنیسور از کشورمان  به نام‌های کسری رحمانی و عزیز یزدانی دربخش مردان نشست .

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha