جشن پیروزی انقلاب در اوج عزتمندی مردم و اقتدار نظام برگزار می‌شود

زنجان - ایرنا - فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: جشن پیروزی انقلاب اسلامی در اوج عزتمندی مردم و اقتدار و توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی برگزار می‌شود و این مایه یاس و سرافکندگی استکبار جهانی است.

سردار جهانبخش کرمی روز شنبه در نشست خبری که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و هفته استانی چهلمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد با بیان اینکه امروز آمریکای سلطه ‌طلب بیش از هر زمان دیگر خوار، ذلیل و منفور شده است افزود: آمریکائیان و صهیونیست‌ها قبل از پیروزی انقلاب اسلامی بر کشور ایران سلطه کامل داشتند و ثروت ملت ایران را غارت کرده و به تاراج می بردند.

وی با بیان اینکه قبل از وقوع انقلاب از بعد سیاسی نیز همه تصمیمات از سوی آمریکائیان و صهیونیست های اشغالگر  اتخاذ می شد و رژیم شاه نیز فقط به عنوان مجری برنامه های دیکته شده از طرف آنان بود، اظهار داشت: آمریکا و اسرائیل غاصب برای دین زدایی، اسلام زدایی و قرآن زدایی از ایران تلاش جدی داشتند و قصد داشتند با تروج فساد و فحشا، فرهنگ اسلامی و الهی ملت ایران را تغییر دهند که اما موفق نشدند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: آمریکا قصد داشت برای دستیابی به اهداف خود قدرت ملت ایران و جبهه مقاومت را از طریق ترور ناجوانمردانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، درهم بشکند اما با حضور حماسی مردم در صحنه نه فقط به مقاصد شوم خود نرسید به جد بلکه خوار و ذلیل نیز شد.   

سردار کرمی، تصریح کرد: در زمان رژیم شاه مخلوع، مردم ایران  فقط مصرف کننده تولیدات بی ارزش کشورهای سلطه طلب بودند و به لحاظ امنیتی نیز سازمان سیا و ساواکی ها هر جنایتی که می توانستند علیه ملت ایران مرتکب می شدند که حتی نظیر آن در تاریخ نیز کمتر دیده شده است.

وی افزود: حضرت امام خمینی (ره) در آن دوران که به غیر از خداوند متعال از هیچ ابرقدرتی هیچ خوف نداشت در مقابل آنان به پا خواست و با پشتیبانی ملت ایران، انقلاب را به پیروزی رساند و بر سلطه جویی ها و منافع نامشروع آنان در کشورمان خط بطلان کشید.

سردار کرمی با بیان اینکه امام خمینی (ره) با بصیرت بالایی که داشتند همواره مرکز فرماندهی دشمن را شناسایی و مورد هدف قرار می داد اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های  بارز انقلاب اسلامی پیوند ملت با امام امت بود و در آن دوران مردم ایران به ویژه جوانان و نوجوانان جان خود را فدا می کردند تا این انقلاب به سلامت سرمنزل مقصود برسد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: ابر قدرت‌ها که منافع نامشروع خود را با پیروزی انقلاب در خطر می‌دیدند متوسل به انواع توطئه و دسیسه‌ها شده و فتنه اندوزی‌های فراوان کردند اما ملت ایران از انقلاب اسلامی پاسداری کرده و بساط و طومار فتنه ها و نا امنی ها را پیچیدند که در نهایت آنان برای رسیدن به مقاصد شوم و پلید خود، جنگ نابرابر و هشت ساله را بر کشور تحمیل کردند.

سردار کرمی با بیان اینکه مردم زنجان نیز در دفاع از انقلاب و حضور در جبهه های حق علیه باطل، پیشقدم بودند و در این راه شهدای زیادی نیز تقدیم شد، افزود: دشمن جنگ همه جانبه ای را علیه ملت ایران آغاز کرده بود اما رزمندگان شجاع و دلیر اسلام اجازه ندادند بیگانگان بر کشور سلطه پیدا کرده و بار دیگر عزت ها خرد شده و اقتدار مردم و کشور از بین برود.

وی به برنامه های دهه مبارک فجر امسال زنجان اشاره کرد و با بیان اینکه شعار دهه فجر امسال "انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار" تعیین شده است،  اظهار داشت: بیش از ۲ هزار برنامه در قالب ۱۳۱ عنوان از سوی پایگاه های مقاومت و کانون های بسیج استان زنجان و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی به مرحله اجرا در می آید که برخی از برنامه‌ها نیز به صورت مجازی خواهد بود.

بگفته سردار کرمی دیدار با ائمه جمعه، گلبازان مزار شهدا، رژه موتوری بسیج، رزمایش گردان های بیت المقدس، افتتاح چند پروژه عمرانی، نمایشگاه عکس انقلاب، همایش اسوه های صبر و استقامت، تجلیل از بانوان ایثارگر، خاطره گویی، حضور حلقه های صالحین در مساجد، سرود خوانی و نورافشانی پایگاه مقاومت ازجمله این برنامه ها است.

وی به برگزاری کنگره ۳۵۳۵ شهید استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: شهدا جان خود را در راه دفاع از انقلاب، اسلام، نظام و ملت همیشه در صحنه ایران، فدا کردند و حال باید مجاهدت و حماسه آفرینی های آنان پاس داشته شود.

سردار کرمی با بیان اینکه سپاه پاسداران با تمام توان از انقلاب و دستاوردهای آن دفاع می کند و همیشه در میدان مجاهدت قرار دارد و در صورت هجمه دشمنان به صورت عاشورایی با آنان برخورد و مقابله خواهد کرد،  افزود: امروز نیز در عرصه خدمت رسانی به مردم حتی در دورافتاده ترین و محروم‌ترین نقاط از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیست و در بحث کرونا نیز با قرار گرفتن در کنار مدافعان سلامت به صورت جدی وارد مقابله و پیشگیری شده است.

وی همچنین به موضع سپاه در انتخابات اشاره کرد و اظهار داشت: سپاه در انتخابات هیچگاه بر له یا علیه کسی عمل نکرده است و فقط از ظرفیت های خود برای تبیین دستاوردها، روشنگری و آگاهی بخشی و ترغیب مردم برای حضور گسترده تر در صحنه انتخابات بهره گرفته است.

سردار کرمی با بیان اینکه به لطف خداوند مردم همانطور که در صحنه های مختلف حاضر شده ازجمله نبرد با دشمنان، حماسه می آفرینند ادامه داد: مردم ایران به حتم در انتخابات سال آینده نیز وارد صحنه شده و با عشق و شوق وصف ناشدنی حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها