برنامه‌های میلاد حضرت زهرا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر و میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و گرامیداشت مقام و منزلت زن به دلیل شیوع بیماری کرونا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز شنبه در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت میلاد حضرت زهرا (س) و تقارن آن با دهه مبارک فجر و میلاد حضرت امام خمینی (ره) افزود: امروزه وظیفه ما است که در میدان باشیم و با بهره گیری از الگوی دینی و تاسی به حضرت زهرا (س) برای بصیرت افزایی و روشنگری نسل های جوان اقدام کنیم.

وی اظهارداشت: با توجه به خطر شیوع کرونا و حفظ سلامتی مردم، آیین ها باید با رعایت دستورالعمل های بهداشت و به نحوه مطلوب برگزار شود.

امام جمعه سرپل ذهاب گفت:در زندگی حضرت فاطمه (س)، خدامحوری بیش از هرچیز دیگر به چشم می خورد و در تمام جلوه های رفتار و گفتار ایشان حضور دارد.

حجت الاسلام فاطمی نسب اضافه کرد: جشن بزرگ میلاد کوثر در روز شنبه ١٤ بهمن ماه جاری ساعت ٩ صبح در جوار حرم احمدابن اسحاق (ره) برگزار خواهد شد.

وی  گفت: تجلیل از بانوان برگزیده حجاب و عفاف و مادران و همسران شهدا، برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و اجرای مسابقه در فضای مجازی از دیگر برنامه های این روز مهم خواهد بود.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها