امام جمعه شیروان: دشمن درصدد ناامید کردن مردم از نظام است

بجنورد-ایرنا- امام جمعه شیروان گفت: دشمن درصدد ناامید کردن مردم از نظام است که برای مقابله با این ترفند، نیازمند تبیین اقدامات انجام شده پس از پیروزی انقلاب اسلامی به مردم بویژه نسل جوان هستیم.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسین تکمیلی روز شنبه در نشست هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه فجر شیروان اظهار داشت: باید برای جوانان روشن کرد که پس از انقلاب چه میزان موفقیت در عرصه های مختلف کسب شده در حالیکه پیش از انقلاب دستاورد چندانی در زمینه های مختلف از جمله موضوعات علمی، فرهنگی و اقتصادی نداشتیم.

وی با بیان اینکه دهه فجر جشن ملی است که مردم بیدار و آگاه  شدند و با توان بیشتر در عرصه سازندگی اقدام کردند، گفت: به همین دلیل دشمنان مات و مبهوت نسبت به دستاوردهای نظام  هستند.

حجت الاسلام تکمیلی افزود: تلاش دشمن امروز بر این اصل استوار است که موشک های قدرتمند ایران نباید توسعه یابد زیراکه از قدرت دفاعی ما در هراس هستند.

سرپرست فرمانداری شیروان گفت: دهه فجر بزرگترین جشن سیاسی انقلاب است که به دلیل شرایط کرونایی امسال حضور مردم را باید در فضای مجازی بازنشر دهیم.

علی ذوالفقاری اظهار داشت: دشمنان نظام به دنبال این هستند که انقلاب و دهه فجر فراموش شود اما انقلاب همچنان پابرجا و ماندگار است.

وی گفت: دستاوردهای انقلاب باید حفظ شود که این امر با شعار محقق نمی شود بلکه باید سخت تلاش کرد.

در دهه فجر امسال ۶۰ طرح عمرانی و خدماتی با هشت هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری می رسد.

شیروان به عنوان دومین شهرستان پرجمعیت خراسان شمالی در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها