بخشی از برق آبعلی برای حل مشکل شهرک صنعتی دماوند اختصاص یافت

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به شتاب توسعه صنعتی در شهرستان دماوند، فراهم سازی زیرساخت‌ها و بستر لازم برای جذب سرمایه گذاران از جمله رفع مشکل قطعی برق باید در اولویت کاری همه دستگاه ها باشد، گفت به صورت ضروری بخشی از برق پیست آبعلی به این شهرک اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا و به نقل استانداری تهران، حشمت الله عسگری روز شنبه در نشست بررسی مشکلات برق شهرک صنعتی دماوند حل مشکل برق شهرک صنعتی دماوند را با توجه به رشد سریع واحدهای ایجاد شده و در دست ساخت این شهرک ضروری دانست.

وی افزود: تامین برق از پست آبعلی به صورت محدود می تواند پاره ای از مشکلات برق شهرک را مرتفع سازد اما ایجاد پست 63 کیلو وات برای نیازهای آتی برق این شهرک ضرورت دارد.

عسگری اظهارداشت: با توجه به واگذاری 169 فقره طرح صنعتی و شروع به ساخت  153واحد تولیدی طی ماه‌های گذشته، نیاز به تامین برق برای واحدهای تولیدی در اولویت است که این موضوع در قالب برنامه شفاف زمانبندی و انجام تعهد دستگاه‌های ذیربط به شمار می رود.

در این جلسه مصوب شد با بررسی های کارشناسی  طی مدت 2 هفته زمین مورد نیاز تعیین تکلیف و  چهارماه بعد از تحویل زمین پست 63کیلو وات سیار راه اندازی شود و در اختیار شهرک صنعتی دماوند قرار گیرد.

همچنین مصوب شد برای حل مشکل کوتاه مدت برق شهرک 2 مگاوات از پیست آبعلی به این شهرک اختصاص یابد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها