شرایط و زمان اسکان خوابگاه دانشگاه های شهید بهشتی و خوارزمی

تهران- ایرنا- شرایط و زمان اسکان دانشجویان دانشگاه های شهید بهشتی و خوارزمی برای نیم سال دوم ١٤٠٠-١٣٩٩ در خوابگاه‌ها اعلام شد.

کبه گزارش روز شنبه گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، طبق اطلاعیه دانشگاه شهید بهشتی مهلت ثبت نام دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه برای اسکان نیم سال دوم تحصیلی در خوابگاه‌ها تا ۱۸ بهمن ماه تمدید شد.

بر اساس این گزارش، دانشجویانی که متقاضی اسکان در خوابگاه برای نیم سال دوم تحصیلی هستند، می‌توانند درخواست خود را در سامانه گلستان ثبت کنند.

فقط دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در مرحله پایان نامه، دفاع و یا تدوین پروپوزال هستند و نیاز به حضور در دانشگاه دارند، می‌توانند برای اسکان در خوابگاه درخواست خود را ثبت کنند.

براساس این اطلاعیه،  ثبت نام‌ها به صورت مجازی است و اگر دانشجویان نتوانند تا ۳۰ بهمن ماه ثبت نام کنند امکان اسکان برای آن‌ها در خوابگاه میسر نخواهد بود.

شرایط اسکان دانشجویان دانشگاه خوارزمی

همچنین دانشگاه خوارزمی در اطلاعیه ای اعلام کرد: شرایط اسکان در خوابگاه‌های این دانشگاه مطابق با شیوه نامه ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه خواهد بود.

طبق این اطلاعیه دانشجویانی که مجاز به اسکان هستند در خوابگاه‌ها هستند به شرح زیر است:

دانشجویان دکتری و ارشد رشته‌های مهندسی و علوم پایه دارای پروپوزال مصوب که در سنوات مجاز تحصیلی هستند. همچنین به سایر دانشجویان مقاطع تحصیلی دکتری و ارشد، جهت دفاع از پایان نامه، حداکثر دو هفته خوابگاه تعلق می‌گیرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: اولویت اسکان با دانشجویانی است که برای انجام پایان نامه خود نیاز به استفاده از آزمایشگاه دارند.

براین اساس،  دانشجویانی که در ترم اول سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹ ساکن خوابگاه بوده و براساس شرایط فوق الذکر، مجاز به اسکان در خوابگاه در ترم دوم نیستند، در اسرع وقت قبل از اتمام ترم جاری، در نهایت تا ۱۵ بهمن ماه ۹۹، خوابگاه را به طور کامل تخلیه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha