۷ پروژه آبرسانی در استان بوشهر افتتاح و اجرا می‌شود

بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هفت پروژه آبرسانی و فاضلاب در شهرها و روستاهای این استان با ۲۴۹ میلیارد ریال سرمایه گذاری افتتاح و یا اجرای آنها آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب بوشهر روز شنبه به نقل از عبدالحمید حمزه‌پور افزود: برای حل مشکلات آبرسانی در نقاط شهری و روستایی این استان طرح‌هایی مهم اجرا شده‌است که نقش اثرگذاری در تحقق مطالبات مردم دارد.

وی اضافه کرد: افتتاح سیستم برق اضطراری تاسیسات آبرسانی شهید ماهینی بوشهر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال شامل ۲ دستگاه دیزل ژنراتور با توان ۱.۵ مگاوات از جمله این پروژه‌ها است که نقش مهمی در جلوگیری از وقفه در آبرسانی در هنگام بروز مشکل دارد.

عبدالحمید حمزه‌پور اضافه کرد: افتتاح سه حلقه چاه آب در شهر کاکی و روستای بهارستان جم با سرمایه‌گذاری ۶میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال از جمله دیگر پروژه‌های افتتاحی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر است که وارد مدار شدن این پروژه‌ها  نقشی مهم در جبران کمبود مشکلات آبرسانی به این منطقه دارد.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، افتتاح طرح‌های تصفیه‌ آب در روستاهای "بهرحاج نوشاد" و "بابا مبارکی" در شهرستان جم و روستای "عربی" شهرستان دشتی با ۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری را از جمله دیگر پروژه‌های افتتاحی این شرکت در دهه فجر امسال عنوان کرد.

وی یادآور شد: همچنین ایستگاه پمپاژ فاضلاب مناطق شغاب و جلالی شهر بوشهر شامل راه‌اندازی تجهیزات مکانیکال و الکتریکال برای انتقال فاضلاب این مناطق به ایستگاه پمپاژ مرکزی بوشهر و جلوگیری از آلودگی آب دریا با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال نیز افتتاح می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: همچنین عملیات اجرایی طرح ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهرک بهمن بوشهر برای انتقال فاضلاب مجتمع‌های مسکونی در شهرک ۵۳۰ هکتاری نیایش، بهمن، مسکن مهر و پارک علم وفناوری بوشهر با ظرفیت اسمی ۲ هزار مترمکعب و ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =