بازگشت تعادل به بازار تخم‌مرغ گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - خارج شدن بندرگز از وضعیت نارنجی شیوع کرونا، بازگشت تعادل به بازار تخم‌مرغ استان، نجات افراد گرفتار در برف و کولاک در کردکوی و دستگیری گرداننده صفحه مدلینگ لباس بامحتوای غیراخلاقی در گنبد از جمله کوتاه اخبار روز شنبه گلستان است.

حسین طلوعیان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان با اشاره به انجام ۹۵ درصدی تعهدات تولیدکنندگان تخم مرغ این استان گفت: وضعیت بازار این ماده غذایی در گلستان بهبود یافته و به تعادل خواهد رسید.

**

عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: بندرگز با رعایت بیشتر شیوه نامه‌های بهداشتی توسط مردم این شهر از وضعیت نارنجی شیوع کرونا خارج شد.

مراوه تپه، کلاله، گالیکش، رامیان، گنبدکاووس و گمیشان در وضعیت آبی و گرگان، علی آبادکتول، آق قلا، بندرترکمن، مینودشت، آزادشهر، کردکوی و بندرگز در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارند.

**

سرهنگ محمود علی‌فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: فردی که در این شهرستان اقدام به بارگذاری محتویات غیراخلاقی در صفحه مدلینگ لباس برای دوست‌یابی و افزایش اعضا در صفحه اجتماعی خود می‌کرد دستگیر شد.

**

حسین باقری رییس جمعیت هلال احمر کردکوی گفت: ۶ نفر که در برف و کولاک جاده درازنو از مسیر اصلی منحرف شده بودند، توسط یک تیم سه نفره بعد از چهار ساعت تلاش به محل امن منتقل شدند.

**

حسین نجف‌زاده مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: یک شرکت مهندسی بتن ساختمانی در گرگان به علت پایین بودن کیفیت بتن تحویلی و شکایت شاکی خصوصی ۸۰۰ میلیون ریال جریمه شد.

**

جواد تیموری معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه۱۳ هزار هکتار از بستر و حریم رودخانه‌های استان آزادسازی شد.

**

در دومین شب از چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین سه گروه موسیقی از خراسان شمالی، مرکزی و گلستان در بخش آواها و نواهای محلی به اجرا برنامه پرداختند.

برگزار کنندگان این جشنواره امسال گروه‌های منتخب را با توجه به آرای مردمی انتخاب می‌کنند.

چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران‌ زمین شامگاه پنجشنبه با حضور جمعی از مهمانان خارجی و داخلی و مسوولان استان گلستان در گرگان کار خود را آغاز کرد و تا ۱۲ بهمن ادامه دارد.

**

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان گفت: تعداد مسمومین ناشی از مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز در شهرستان گنبدکاووس به پنج نفر افزایش یافت.

علی متکی افزود: هفته قبل چهار نفر دیگر به علت مصرف مشروبات الکلی دست‌ساز به بیمارستان گنبدکاووس منتقل شده بودند که یکی از آن ها جان خود را از دست داد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha